Четвер, 13 Червня, 2024

Бонуси за користування кредиткою

МТС розширює свою програму лояльності, і тепер до неї зможуть приєднатися користувачі карток «Банк Михайлівський». Після оформлення його карток «Кредитна картка МТС» та «Преміальна кредитна картка МТС» можна буде отримати спеціальні умови обслуговування.

За кожні 5 гривень, витрачених за допомогою цих карток, абонент отримує 1 бонус. Вони додаються до загальної кількості в рамках програми лояльності «МТС Бонус». Останні можна можна обміняти на товари та послуги програми лояльності:

  • послуги зв’язку (поповнення рахунку, пакети хвилин, мобільного інтернету, SMS та MMS);
  • мобільні телефони та модеми;
  • ваучери на покупки в магазинах електроніки, парфумерії, косметики та АЗС, послуги ресторанів, туристичних і страхових компаній;
  • передплату на різноманітні популярні журнали.

Окрім цього, власники цих карток після активації та першої покупки отримають привітальні бонуси: 200 балів за кредитною карткою МТС і 500 балів після першої операції за «Преміальною кредитною карткою МТС». На додаток клієнти, які оформлять картку «МТС – Банк Михайлівський» у період з 28.07.2014 до 21.09.2014 та зроблять покупку з її допомогою на будь-яку суму, зможуть отримати додаткові бонуси – 1000 бонусів для власників класичної картки і 2000 бонусів для власників преміальної картки. Вони також зможуть взяти участь у щотижневому розіграші смартфонів HTC S720e One X 16Gb. Детальні умови акції доступні за посиланням.

Щоб оформити кредитну карту, необхідно звернутися до найближчого відділення «Банку Михайлівського» або замовити картку на сайті. При оформленні обраної карти необхідно вказати чинний номер телефону МТС для нарахування бонусів. Обслуговування карткового рахунку – безплатне в перший рік користування карткою.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися