З’явився сервіс, що дозволить спілкуватися лише з актуальними емодзі

Заодно Emojipedia показує, як одне і те ж емодзі виглядає в різних сервісах.

Раніше відомі як смайлики, а нині – емодзі, невеликі зображення стали одним з головних способів спілкування. Суди, наприклад, вже приймають їх як демонстрацію намірів. При цьому самі емодзі також змінюються, і важко слідкувати за тим, які з них вийшли з моди, а які – набирають популярність. В інтернеті з’явився сервіс, який не дозволить залишитися на узбіччі онлайнового спілкування.

емодзі

На ресурсі Emojipedia (http://emojipedia.org/) з’явилося нововведення – алгоритм підкаже, наскільки актуально ту чи іншу емодзі. Сервіс використовує алгоритми Google Trends і на основі отриманої інформації показує графік популярності смайлів або інших іконок. Щоб дізнатися поточний стан того чи іншого емотикона необхідно на його сторінці на сайті Emojipedia прокрутити вниз та натиснути кнопку трендів.

Розробники зібрали емодзі з популярних платформ: є варіанти іконок від Apple, Google, Microsoft, Samsung, LG, Facebook, Twitter і ряду інших компаній. Працює система просто – потрібно вибрати потрібний смайл і натиснути кнопку «Статистика». Заодно Emojipedia показує, як одне і те ж емодзі виглядає в різних сервісах.

У перший місяць літа консорціум Unicode Consortium випустить Emoji 5.0 – новий набір картинок для текстового спілкування. Адже саме ця організація керує розробкою емодзі.

Нові опції включатимуть ельфів, чаклунів, зомбі, вампірів та багато інших міфічних персонажів. Майбутній набір емотиконів також отримав більше їжі, серед якої – кокосовий горіх, стейк, печиво, брокколі. У емотиконах також з’явиться більше емоцій. Будуть доступні: шокований вигляд із головою, що вибухає, емотикон з відкритим ротом, якого нудить, емотикон з серйозним обличчям та символами на ньому.

До речі, на ваші смайлики в листуванні можуть реагувати неочікувано. Учені Міннесотського університету з’ясували, що користувачі сприймають значення смайликів по-різному. Причому це правильно, навіть якщо листування відбувається в рамках однієї операційної системи.

Дослідники вважають, що емодзі сприймаються не однаково через відмінності в деталях. Адже хоча Unicode відповідає за добірку картинок, конкретний їхній вигляд визначає розробник мобільного гаджета. Одні й ті самі смайли на кожній платформі – Apple, Twitter, Android, Facebook – виглядають по-різному. Саме через це емотикон пістолета у Apple виглядає як лимонно-зелена водяна іграшка, а у Microsoft це справжній револьвер.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я