Неділя, 3 Березня, 2024

Huawei запустив свій глобальний магазин додатків AppGallery – конкурента Google Play

Китайський виробник Huawei активно завойовує мобільний світ, і услід за успіхами в апаратній частині починає охоплювати програмне забезпечення. Попри те, що Huawei є третім світовим виробником смартфонів, досі в нього не було власного магазину додатків із глобальним покриттям: існував лише доступний у Китаї Huawei AppGallery, який зараз запустили в усіх країнах планети.

Смартфони Huawei P20 та P20 Pro вже постачаються з глобальною версією фірмового магазину. Власники інших телефонів цієї фірми зможуть завантажити його пізніше в цьому році. В майбутньому AppGallery буде доступним на всіх телефонах Huawei, починаючи з нинішнього року.

Huawei рекламує AppGallery як преміальний магазин додатків, підкреслюючи, що в ньому міститься лише якісний контент із середнім рейтингом 4,3 з 5 зірок. Для використання AppGallery необхідно мати обліковий запис Huawei ID.

Для Android сьогодні існують десятки альтернативних магазинів, окрім Google Play, який став популярним, бо постачається практично з кожним смартфоном на цій ОС. З майже повним переліком альтернативних магазинів додатків, які існують на сьогодні, можна ознайомитися в статті «Не Google Play єдиним: альтернативи магазинам Google та Apple».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися