За музику «ВКонтакте» доведеться платити

У «ВКонтакте» з’явився перший додаток з легальною музикою для iPhone та iPad – «Музыка ВКонтакте». Слухати треки, які «чисті перед законом», можна буде за певну суму, але її розмір компанія поки не уточнює.

В умовах використання сервісу йдеться, що музику можна слухати безплатно протягом 90 днів. Потім доведеться оформляти передплату. Газета «Ведомости» пише, що ціна, швидше за все, буде «середньою по ринку».

Додаток дає доступ до музики, права на яку вже має компанія United Music Agency, котра є партнером музичного сервісу «ВКонтакте». Ця агенція вже має ліцензійні угоди з двома великими західними лейблами Sony Music і Warner Music. Зараз йдуть перемови ще з Universal Music. У додатку вже можна знайти музичні треки, права на які належать Universal Music, – виконавців Nirvana і Lady Gaga.

«ВКонтакте» давно фігурує в «списку 301» злісних порушників копірайту, який щорічно складає Торгове представництво США. Цьогорічний список ще не опублікований, а минулого року перше місце в ньому посіла Україна. Соцмережа час від часу видаляє піратську музику зі своїх серверів.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я