Субота, 25 Травня, 2024

Забутий фактор футболу: відеоігри

Цими днями мільйони фанатів стежать за перебігом подій у Бразилії, де проходить найважливіше футбольне змагання. А поки футболісти готуються до нових турнірів, їхні вболівальники задовольняють жагу гри в одній з найреалістичніших тематичних ігор – FIFA. При цьому іноді комп’ютерна розвага стає провідником у світ спорту для новачків.

Розробник серії футбольних симуляторів FIFA компанія Electronic Arts (EA) каже, що цими днями багато людей грають у віртуальний футбол тоді, коли їхні улюблені команди змагаються в Бразилії.

Віртуальний футбол стає полем битви між реальними матчами

«Наша гра нерозривно зв’язана з реальним світом футболу, – каже Нік Шеннон. Він працює продюсером ігор серії FIFA. – Коли проходить важливий матч, кількість гравців зменшується. Проте після закінчення першого тайму користувачі кидаються грати у FIFA».

Представник EA каже, що популярність цієї франшизи зростає разом з поширенням самого футболу. Компанія спостерігає сплески нових гравців кожні чотири роки, коли проходить Світовий Кубок. Окрім цього, підвищена активність спостерігається під час інших футбольних матчів, наприклад, англійської прем’єр-ліги.

Проте комп’ютерні ігри про футбол не лише отримують нових гравців під час міжнародних змагань, але й самі створюють нових. «У мене немає цифр, однак я чув від фанів, що деякі з них від захоплення іграми FIFA переходили на справжній футбол у реальності,  каже Шеннон. – Є люди, які грають в нашу гру, і це пробуджує в них інтерес до спорту. У комп’ютерній розвазі вони можуть стати фаном якоїсь команди і потім спостерігати за її реальними успіхами».

Побувати на Чемпіонаті та виграти Кубок може кожен гравець – у комп’ютерній грі він також проводиться

Взаємозв’язок між справжніми футбольними клубами та їхніми віртуальними копіями досить тісний завдяки тому, що EA постійно оновлює свою гру. На основі реальної інформації про гравців у серію FIFA вносяться корективи щодо майстерності, популярності тощо. Якщо у команди добре йдуть справи у реальному світі, тоді її цифрова копія також буде мати високий ранг.

Наприклад, останнє доповнення 2014 FIFA World Cup Brazil представляє 203 національні збірні, 7469 футболістів, 19 офіційно ліцензованих менеджерів та 21 новий стадіон, у тому числі всі 12 футбольних стадіонів Бразилії, на яких проводиться чемпіонат.

«П’ять-шість років тому ми просто випускали гру, – каже Шеннон. – Сьогодні ми оновлюємо її, додаємо реальну статистику, успішність гравців тощо. І робимо це декілька разів на тиждень».

За матеріалами: Washington Post

 

1 коментар

  1. Сделайте нормальный интерфейс!!!! А то одни те же статьи на одной странице по несколько раз со смешкой с новыми! Верните старый интерфейс!!!

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися