П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Новий вигляд сповіщень

Представлена нещодавно найновіша версія операційної системи Android L отримала багато нових поліпшень, серед яких – оновлення вікон з повідомленнями. Вони тепер випливають над запущеними програмами та стали більш наочними. Спробувати новинку вже можуть власники гаджетів серії Nexus, яким доступне оновлення ОС. Проте решта власників пристроїв з Android може встановити собі новий тип повідомлень окремо.

Для цього їм необхідно інсталювати утиліту Heads U, яка копіює новинку та якою можуть скористатись усі власники пристроїв з Android 4.3 та 4.4. Базові налаштування програми дозволяють кожній встановленій у гаджеті утиліті скористатись нею, проте можна встановити перелік тих, які будуть виводити повідомлення по-новому.

Heads U можна завантажити не лише з Google Play, вона доступна з сайту розробника. В останньому випадку для її інсталяції необхідно дозволити сторонні джерела. Для цього в смартфоні потрібно в меню налаштувань відкрити розділ «Безпека» та обрати в ньому «Дозволити інсталяцію з невідомих джерел».

2 КОМЕНТАРІ

  1. це найреволюційніше оновлення в Адроід L? Дивився декілька скріншотів з цієї ОС, особливих візуальних відмінностей від попередньої ОС немає. Ще говорять, що нова ОС буде економніше використовувати батарейку, на 20% здається. Це так?

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися