Захищений від води Samsung Galaxy S7 Active не пройшов перевірку водою

Смартфони Samsung серії Active дозволяють отримати захищений від незгод апарат з топовим начинням. Але, за даними некомерційної організації Consumer Reports, це не стосується Galaxy S7 Active. Хоча цей гаджет ціною $795 має ступінь захисту IP68 (повинен зберігати працездатність після півгодинного перебування під водою на глибині до півтора метрів), він насправді боїться потрапляння у воду.

Consumer Reports провела власне тестування захисту Samsung Galaxy S7 Active. Перший піддослідний перестав працювати після занурення. Щоб прибрати можливість дефекту конкретного екземпляра, експериментатори випробували ще один. Коли його витягли з води, його екран самостійно вмикався та вимикався кожні кілька секунд, в об’єктивах камер і слоті для картки SIM була вода. Через кілька днів обидва телефони активували свої екрани при підключенні живлення, але зображення на них було неможливо розгледіти. Повну свою працездатність смартфони не відновили.

1078702682_5026701886001_5026696584001-vs[1]

Компанія Samsung підтвердила, що вже отримувала скарги, пов’язані зі стійкістю до води, але їх було дуже мало, і у всіх випадках діяла гарантія. За словами виробника, уразливими є невелика партія дефектних апаратів, а не загальний прорахунок конструкції. Компанія зараз проводить власне розслідування .

Гаджет Active почав продаватися місяць тому ексклюзивно в мережі одного з американських операторів. Він є третьою моделлю в лінійці, до якої входять Samsung Galaxy S7 і S7 Edge. Обидва ці пристрої теж захищені на рівні IP68 та успішно пройшли тести Consumer Reports. На думку Consumer Reports, Galaxy S7 і S7 Edge – найкращі смартфони з усіх коли-небудь випущених.