Запрацював новий пошуковик Brave, який хоче стати конкурентом Google

Розробники Brave Search кажуть, що, на відміну від Google, не відстежують пошукові запити та кліки користувачів

Розробники браузера Brave оголосили про запуск бета-версії свого пошуковика. Вони планують зруйнувати монополію Google в сфері інтернет-пошуковиків. Основною перевагою пошуковика Brave є концентрація на приватності та безпеці.

Наразі скористатися пошуковиком Brave Search можуть користувачі браузера Brave. Сьогодні це приблизно аудиторія з 32 млн щомісячних користувачів. Бета-версія Brave Search доступна на платформах iOS, Android та ПК. Оскільки пошуковик знаходиться в бета-версії, його необхідно встановити пошуковиком за замовчуванням вручну. Пізніше цього року Brave Search стане стандартним пошуком за замовчуванням для користувачів Brave.

Розробники Brave Search кажуть, що, на відміну від Google, не відстежують пошукові запити та кліки користувачів. Вони також обіцяють повну прозорість та відсутність секретних методів і алгоритмів модифікації пошукових результатів. Для запобігання алгоритмічним відхиленням пошуковик введе рейтинг на основі оцінок юзерів.

У Brave вважають свій пошуковик реальною альтернативою існуючим великим пошуковикам тому, що використовують новий підхід. Інші пошуковики, кажуть у компанії, відстежують користувачів або є надбудовами над такими пошуковиками та не мають власного індексу.

Поки що Brave Search не показує своїм користувачам рекламу. Коли він вийде із бета-версії, юзерам запропонують опцію роботи без реклами і з рекламою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я