Запрацював перший у світі сервіс безпілотних таксі Waymo One, але з обмеженнями

Ціноутворення приблизно відповідає іншим сервісам, наприклад, Uber або Lyft.

Компанія Wyamo виконала свою обіцянку і стала першою, хто запустив комерційний сервіс безпілотних таксі. Служба називається Waymo One. Поки що вона працює в тестовому режимі і має кілька пересторог.

Сервіс Waymo One спочатку буде доступний лише кільком сотням користувачів, які вже брали участь у тестовій програмі. Вона проходила в передмісті Фенікса. Потрапити до списку цих учасників вже неможливо. Також, хоча автомобілі їздитимуть самостійно, за кермом будуть люди-водії для підстрахування.

Журналісту The Verge вдалося випробувати сервіс, причому це була його третя поїздка в безпілотних авто Waymo. Експерт розповів, що машини стали поводити себе на дорозі краще. За його словами, раніше здавалося, що за кермом сидить «підсліпувата бабуся». Зараз автівки поводяться на дорозі майже нормально. Наприклад, машини навчилися виправляти свої власні помилки. Приміром, якщо автомобіль на перехресті зупиниться трохи пізніше, він здасть назад, щоб звільнити пішохідний перехід.

Автопарк Waymo One представлений виключно мінівенами Chrysler Pacifica. Додаток для виклику доступний як на iOS, так і для Android. Ціноутворення приблизно відповідає іншим сервісам, наприклад, Uber або Lyft.