Зима починається драйвово зі Snow Party WT

Не знаю, як у вас, а в мене за вікном уже повним ходом зима. Одним у таку погоду хочеться закутатися в ковдру і не вилазити з теплого будинку, ну а інших хлібом не годуй, дай зі схилу на лижах чи сноуборді злетіти. Snow Party WT допоможе першим краще зрозуміти других і хоч частково, але відчути адреналін під час стрибка з трампліна на борді.

Динамічне 3D

Правду кажучи, 3D-ігри не запускала вже кілька днів, тому після платформерів і мультяшних раннерів Snow Party WT здається мегареалістічним. Утім, після перших хвилин гри це відчуття слабшає через низькоякісні текстури – дуже і дуже багато мила.

Схоже, за рахунок текстур знизили навантаження на відеочіп, бо картинка дуже динамічна, об’єктів навколо багато, та ще й фізику прописати треба. Як би там не було, текстури перестаєш помічати на перших секундах заїзду – сноубордист мчить з такою швидкістю, що просто не встигаєш розглядати оточення.

Анімації непогані і адекватні, за винятком падінь і зіткнень. Перші некоректно відображаються в поєднанні з деякими трюками, а других просто немає – герой відскакує від перешкод, як від надувної кульки.

Ці недоліки  компенсуються живою і динамічною музикою – найкращі рок-хіти сучасності від легендарних рок-груп не дадуть занудьгувати ні на хвилину і тільки підсилюють викид адреналіну. Грати рекомендовано зі звуком.

Система управління

Керувати героєм нескладно, рух починається автоматично і не зупиняється до кінця рівня, гравцеві достатньо задавати напрямок і робити трюки. Здійснюється це за допомогою:

  • класичного джойстика – вибір траєкторії у вільному польоті і на снігу;
  • тап-блоку, який включає кнопки: стрибка, розворотів в повітрі і «огорожі». Остання потрібна, щоб застрибувати на паркани і балансувати.

На практиці система показує себе дуже зручно, правда, джойстик моментами ніби заїдає.

Кастомізація

Щоб геймер не засумував, перестрибуючи з гірки на гірку, творці залили в гру цілий набір персонажів, скінів для них, скейтбордів і трас. Причому кожен герой відрізняється не тільки зовні, але і навичками їзди. Хтось краще виконує трюки, інший мчить із запаморочливою швидкістю, ну а третій балансує на парканах, як цирковий канатоходець.

Купувати все це можна за ігровий досвід. Накопичити бали досить просто, тому навіть без доната за день гри відкриваються всі доступні «плюшки». Окремо варто відзначити відсутність нав’язливих пропозицій «доната», правда, гра постійно просить подивитися рекламу за додатковий досвід, але можна відмовитися.

Ігрові режими

Сюжету як такого в грі немає, але є кілька режимів:

  • фристайл – вільний заїзд по відкритій трасі зі «прихованими» дорогами і трамплінами;
  • «тунель» – гравцеві потрібно доїхати до фінішу по прямому «тунелю», трюки можна виконувати на його бортах;
  • повітряний удар – дуже, дуже багато трамплінів і перепадів висоти для крутих трюків;
  • на час – потрібно встигнути до чекпойнту за певний час, пропустивши по дорозі якомога менше прапорців.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я