Valve показала VR-шолом із надсучасними контролерами

Valve офіційно представила свій VR-шолом – Valve Index. Гаджет вже доступний для замовлення і вирізняється низкою цікавих нововведень, якими поки не можуть похвалитися конкуренти. Детальніше почитати про Valve Index можна в Steam або на сайті продукту, ми ж коротко відзначимо основні особливості.

Отже, перше, що привертає увагу – принципово нові контролери, які розрізняють силу тиску пальців, напрямок руху всієї руки й інші нюанси, пов’язані з дрібною моторикою. Це зробить взаємодію з ігровим середовищем ще реалістичнішою.

Другий важливий нюанс – дисплеї. Вони підтримують розширення 1440 x 1600, частоту оновлення картинки в 120 Гц (в експериментальному режимі – до 144 Гц), а їхнє положення можна фізично регулювати, щоб розширити поле зору. Тому гравців чекає більш чітка і реалістична картинка і відсутність болю в очах під час тривалої гри.

Третє – замість навушників, які щільно прилягають, Valve оснастила шолом вбудованими динаміками, що знаходяться на відстані від вушної раковини. Це зробить звуки реалістичнішими, та й носити Valve Index буде зручніше.

До того ж, Valve пообіцяла випустити флагманську VR-гру, яка буде доступна на всіх пристроях, що підтримують Steam VR. Швидше за все, проект буде базуватися на всесвіті Half Life.

Ролик нижче демонструє якість і точність контролерів Valve Index:

Повний комплект, включаючи базову станцію, пару контролерів і шолом, обійдеться в 999 доларів. За необхідності можна замовити тільки окремі елементи. Детальні ціни є на сайті. Перші Valve Index відправляться до покупців вже наприкінці червня.