Неділя, 19 Травня, 2024

Журналістика йде у віртуальну реальність

Журналістика нового покоління пов’язана з освоєнням віртуальної реальності. У цьому впевнені компанія AMD та світове інформаційне агентство Associated Press. Разом вони запустили новий канал віртуальної реальності, який транслюватиме в новому форматі новини та документальні фільми.

 

За роботу нового каналу відповідають апаратне рішення AMD Radeon на архітектурі Graphics Core Next і програмне забезпечення AMD LiquidVR. Крім цього, AMD поділилася з журналістами агентства своїм досвідом у сфері віртуальної реальності.

У Associated Press вважають, що технології віртуальної реальності виводять журналістику на новий рівень, дозволяючи перенести глядача в саме серце подій, дати йому недоступні раніше відчуття від перегляду новин і документальних сюжетів, досягти більш глибокого розуміння і співпереживання.

Експерти передбачають, що нинішній рік стане роком, коли віртуальна реальність увійде в наше життя. Люди почнуть взаємодіяти з віртуальною реальністю, яка може віртуально перенести користувача в інший світ.

Новий канал Associated Press уже почав свою роботу за адресою www.bigstory.ap.org/VR360. Першим репортажем на ньому стала історія про табір мігрантів поряд із французьким містом Кале.

Якщо ви не знаєте, скільки коштують девайси для перегляду віртуальної реальності та що вони пропонують, тоді читайте матеріал «Що потрібно знати про віртуальну реальність».

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися