П’ятниця, 24 Травня, 2024

Виробники смартфонів кричать: у нас – титан. Але є дрібний шрифт

Усе більше виробників появляють про випуск смартфона із «титановими» корпусами. Слідом за Apple «титановий» мобільник показала компанія OnePlus. Слово титановий взято в лапки не випадково, адже титановими ці телефони можна назвати лише з маркетингової точки зору.

Смартфон OnePlus Open рекламується як величезний крок у розвитку конструкції складаних телефонів. Одним із таких прогресивних елементів називаються титанові петлі шарніру.

Однак блогер з каналу Jerry Rig Everything показавщи, де насправді використано титан. У OnePlus Open титан використовується титан у гвинтах, навіть не в самій конструкції петлі.

Apple цього року також змогла додати модності своєму iPhone 15 Pro завдяки заяві про використання титану в корпусі. Однак, Jerry Rig Everything  показав, що титан Apple «аерокосмічного класу» в iPhone 15 Pro є лише декоративною накладкою, яка приклеєна зовні на звичайну алюмінієву основу.

До речі, блогер наочно показав, чому використання титану в смартфонах таке обмежене. Декоративні титанові панелі в iPhone 15 Pro Max важать загалом близько 18 грамів. Ціна на титан класу 5 становить близько 2,50 доларів США за грам. Однак Apple, ймовірно, купує титан за промисловими цінами, які можуть становити лише 50 центів за грам. Таким чином, 18 грамів титану у iPhone 15 Pro Max коштують від 9 до 40 доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися