Коронавірус назвали причиною сповільнення розвитку 5G

Одним із факторів експерти називають скасування найважливішого галузевого заходу – виставки мобільної електроніки MWC 2020 через спалах коронавірусу

Продажі смартфонів з підтримкою 5G у цьому кварталі будуть нижчими, ніж очікувалося. Більш того, аналітиками Digitimes прогнозується уповільнення просування 5G протягом усього року.

Одним із факторів експерти називають скасування найважливішого галузевого заходу – виставки мобільної електроніки MWC 2020 через спалах коронавірусу. Два провідних світових постачальники однокристальних систем для смартфонів – Qualcomm і MediaTek — вже висловили серйозну стурбованість і переглянули свої показники поставок мікросхем з підтримкою 5G у бік зниження.

У листопаді аналітики IDC опублікував прогноз, в якому було сказано, що у 2020 році буде випущено 190 мільйонів смартфонів з підтримкою 5G. Зараз уже зрозуміло, що фактичний показник буде багато в чому залежати від того, коли відновиться зростання ринку в Китаї, оскільки на китайський ринок, за деякими оцінками, припадатиме 70% усіх продажів.