Вівторок, 16 Квітня, 2024

Жителі західних країн зможуть вільно розмовляти з Китаєм завдяки Microsoft Teams

Месенджер Microsoft Teams спрощує комунікацію між жителями західних країн та Китаю. Цей додаток оголосив про початок офіційної роботи в цій азіатській країні. Завдяки цьому жителям західних країн не потрібно шукати способи реєструватися в китайських месенджерах, а жителям Китаю – ризикувати в пошуках VPN чи інших каналів зв’язку, щоб скористатися Viber, Telegram, WhatsApp чи іншими популярними у світі месенджерами.

Teams доступний в Китаї через місцевого партнера, компанію 21Vianet. Його доступність через 21Vianet — ексклюзивного дистриб’ютора Azure і Microsoft 365 у країні — дозволяє платформі відповідати місцевим і державним вимогам щодо безпеки даних і особистої інформації.

Однак публікація в блозі Microsoft вказує, що це справді повна версія Teams із відео- та голосовими викликами, обміном миттєвими повідомленнями та підключенням до програм сторонніх розробників.

Раніше Microsoft пропонувала складні обхідні шляхи для використання Teams в Китаї, які вимагають використання VPN. Але Китаю не подобаються VPN, окрім схвалених урядом VPN. Компанії, яким потрібні мережі VPN, мають отримати дозвіл на їх використання.

До речі, минулого тижня корпорація Майкрософт визнала, що її поточні настільні клієнти Teams надмірно споживають ресурси ПК і повільні, тому їх замінять пізніше у 2023 році.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися