Четвер, 30 Травня, 2024

Передати файл з ПК на Android можна, піднісши телефон до ПК: Windows отримала Nearby Share

У Windows з’явилася функція простого пересилання файлів на смартфон Android. Це Nearby Share, яка тривалий час уже доступна на смартфонах. Ця функція нагадує більш відому AirDrop від Apple, але вона заблокована для екосистеми iPhone, iPad та Mac.

На відміну від інших бета-версій додатків Google, почати роботу з Nearby Share для Windows можна уже прямо зараз. Спочатку потрібно перейти на офіційну сторінку Google (https://android.com/better-together/nearby-share-app/), і там у верхній частині ви побачите кнопку «Почати». Клацніть, і ви завантажите інсталяційний файл для інструмента Nearby Share PC, після чого встановіть його на своєму ПК.

Після завершення інсталяції ви побачите спливаюче вікно, у якому вам буде запропоновано ввійти в обліковий запис Google і встановити параметри Nearby Share. Зробивши це, ви зможете ділитися файлами за допомогою Nerby Share зі своїм комп’ютером; якщо вам колись знадобиться змінити налаштування, ви можете клацнути значок шестірні в програмі Nearby Share Windows, щоб змінити такі параметри, як ім’я вашого ПК, куди надсилаються файли та його видимість для інших пристроїв.

Є кілька обмежень щодо того, які комп’ютери можуть підтримувати функцію Nearby Share – на них має бути встановлено Windows 10 або новішої версії, а також Bluetooth.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися