Вівторок, 23 Квітня, 2024

Зловмисники використовують коронавірус, щоб змушувати користувачів заражати свої комп’ютери

Кіберзлочинці освоїли тактику використання пандемії коронавірусу для залякування користувачів. Юзерів змушують переходити на зловмисні сайти, які заражають їхні комп’ютери та «зливають» приватні дані.

Популярний спосіб налякати користувача під час нинішньої пандемії – видати себе за представника влади. Зловмисники розсилають листи, в яких сповіщають юзерів, що ті контактували з інфікованою COVID-2019 людиною і могли самі заразитися.

Країни сьогодні збирають інформацію про контакти людей і можливе інфікування. Тому для юзерів не видається дивними, що в листі від «влади» просять перейти за посиланням та надати свої дані. Клацаючи на це посилання в листі зловмисника, юзери заражають свої комп’ютери.

Раніше Microsoft заявила, що 241 країна світу зазнала кібератак, які експлуатують тему пандемії COVID-2019. Зловмисники використовують шкідливе забезпечення і фішингові листи, які містять у собі згадку коронавірусу, впливаючи на емоції користувачів. Найбільше страждають ті країни, в яких спостерігається найбільша кількість інфікованих.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися