Субота, 24 Лютого, 2024

Зношений акумулятор iPhone дійсно впливає на продуктивність мобільника

Нещодавно ЗМІ поширили інформацію, начебто можна підвищити продуктивність свого смартфона Apple, замінивши його старий акумулятор новим. На підтвердження мас-медіа наводили тести продуктивності, які проводили користувачі до та після заміни. Творець пакету для вимірювання продуктивності Geekbench перевірив зв’язок між ємністю акумулятора і продуктивністю iPhone і дійшов висновку, що зношеність батареї має помітний вплив.акумуляторЗниження продуктивності пристроїв Apple у міру деградації їхніх акумуляторів пояснювали тим, що iPhone нібито намагається підтримувати стабільний час своєї роботи. Цього можна досягти лише зниженням тактової частоти, від якої безпосередньо залежить продуктивність гаджета.

Як видно на графіках від Primate Labs, на iOS 10.2 переважна більшість iPhone 6S демонструє приблизно однакову продуктивність. Але після виходу iOS 10.2.1 почали з’являтися зразки зі зниженими результатами. Саме з релізом iOS 10.2.1 компанія Apple внесла виправлення, щоб уникнути несподіваних відключень iPhone 6S на смартфонах зі зношеними акумуляторами.

«Різниця між iOS 10.2 і 10.2.1 занадто велика. Я вважаю, що Apple внесла зміни, щоб обмежити продуктивність, коли стан батареї погіршується нижче певної позначки», – заявив засновник компанії Джон Пул. Дослідження творця Geekbench показує, що деякі iPhone 6S з часом дійсно починають працювати помітно гірше.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися