Понеділок, 24 Червня, 2024

Дітям молодшого віку краще не давати планшети

Давати дитині в ранньому віці iPad рівноцінно жорстокому поводженню з малюком, вважає колишній старший викладач британського університету Вінчестера Річард Хаус. Він вважає, що такі пристрої, як планшети, є шкідливими, непотрібними і недоречними гаджетами для дітей у ранньому віці, написав він у своїй статті в журналі Nursery World.

Хаус стривожений зростанням пристрасті дітей до екранів. Даючи своїй дитині планшет, «батьки грають у російську рулетку з її розвитком». Цифрові зображення ведуть до неправильного та спотвореного пізнання світу, позбавляють дитину реального людського спілкування. Неправильно підсовувати малечі планшет, занурювати її у віртуальний світ, коли та тільки почала пізнавати навколишній світ.

Раніше цього року психологи відзначали, що гаджети можуть стати причиною затримки в емоційному розвитку дітей. Відволікаючи їх від істерики смартфоном або планшетом, батьки не дозволяють дитині навчитися контролювати емоції.

Для підтвердження своїх слів Хаус навів висновок дослідника комп’ютерних технологій Університету Монтфорта доктора Лі Хадлігтона. Останній визнав, що ми не знаємо, як змінюється наша когнітивна функція при використанні планшетів та смартфонів.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися