Неділя, 3 Березня, 2024

Zoom на Mac може записувати, якщо ним не користуються

Користувачі Apple почали повідомляти, що Zoom тримає мікрофон увімкненим, навіть коли у них просто відкрито це програмне забезпечення для відеоконференцзв’язку. Проблема торкається користувачів MacBook та Mac під керуванням macOS 10.

Користувачі Zoom змогли виявити, додаток таємно їх сухав через вбудовані мікрофони девайсу завдяки нещодавнім нововведенням Apple.  Компанія впровадила візуальний сигнал для оповіщення, коли додаток або пристрій отримують доступ до їх мікрофону або камери. Ці візуальні попередження відображаються в рядку меню у вигляді помаранчевої точки при використанні мікрофона або у вигляді зеленої точки при використанні камери.

Підписуйтесь на наш Telegram

Після випуску macOS Monterrey наприкінці минулого року користувачі Zoom вперше помітили проблему і звернулися на сторінку підтримки спільноти Zoom компанії, щоб висловити свої побоювання. Це спонукало Zoom випустити оновлення наприкінці грудня.

Хоча в примітках до цього оновлення говориться, що версія 5.9.1 (3506) Zoom вирішила проблему, пов’язану з включенням індикатора мікрофона в MacOS Monterey, схоже, що виправлення не спрацювало. Один користувач все ще бачив помаранчеву точку після застосування цього патча.

Оскільки все більше людей працюють з дому, багато користувачів просто залишають Zoom відкритим, щоб бути готовими до наступного дзвінка. Однак до тих пір, поки ця проблема не буде повністю усунена, ймовірно, найкраще «вбивати» додаток коли він не потрібний і запускати його лише перед дзвінком.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися