Неділя, 25 Лютого, 2024

Samsung Galaxy S22 названо кращим для умов поганого сигналу

У користувачів нових флагманів Galaxy S22 більше шансів продовжувати користуватися мобільним зв’язком, ніж у володарів інших телефонів. Нові гаджети Samsung виявилися кращими в умовах поганого сигналу мобільної мережі.

В ході тестування журналісти PC Mag перевірили телефони Samsung Galaxy S22 + і S22 Ultra. У підсумку ці апарати значно перевершили своїх попередників, а також новітні телефони Pixel від Google.

Підписуйтесь на наш Telegram

Телефони лінійки S22 є першими на ринку США з модемом Qualcomm x65. Він розрахований на слабкий сигнал. Qualcomm вбудувала штучний інтелект, який посилює сигнал. Також у нього є новий трекер огинаючої.

Ці функції можуть з’явитися в інших телефонах Snapdragon 8 покоління 1, але моделі S22 в даний час є єдиними телефонами, що використовують такий модем.

В умовах вкрай низького рівня сигналу (сигнал LTE нижче -120 дБм) пристрої S22 незмінно демонстрували більш високий рівень сигналу, ніж моделі S21, що використовують модем X60 попереднього покоління. Для довідки, всі моделі лінійки iPhone 13 також використовують X60.

Перевага зберігається до тих пір, поки сигнал нижче -110 дБм.

У середовищах з більш сильним сигналом старі моделі часто показували кращі результати передачі даних.

Результатом є те, що S22, швидше за все, підтримуватиме з’єднання у місцях, де інші телефони втрачають мережу.

Тестування Galaxy S22 проводилося за допомогою додатків Net Monitor і Ookla. Із запущеними додатками журналісти пройшли по району з поганим покриттям і дані потім об’єднали в Excel.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися