Неділя, 14 Квітня, 2024

Зв’язок 4G «вб’є» Wi-Fi

Четверте покоління зв’язку LTE може позбавити користувачів звичного Wi-Fi. Альянс Wi-Fi Alliance, який розвиває бездротові мережі Wi-Fi, вже попереджає про це виробників обладнання.

Мобільні оператори досліджують роботу мереж 4G у неліцензованому діапазоні 5 ГГц, оскільки це забезпечить більшу швидкість пересилання даних. Подібні технології LTE LAA (License-Assisted Access) тестують Ericsson, Qualcomm та SK-Telecom. Ними також цікавляться T-Mobile та Verizon Wireless.

Однак у діапазоні 5 ГГц уже декілька років працює обладнання Wi-Fi. Поява на цих частотах LTE викличе збої в роботі бездротових мереж, попереджують експерти. Адже останній розроблювався без необхідності взаємодіяти з іншими мережами в тому ж діапазоні частот.

У Wi-Fi Alliance вважають, що варто спільно працювати з 3GPP (займається розвитком LTE). Колективна робота дозволить знайти спосіб справедливого використання діапазону 5 ГГц з тим, щоб користувачі Wi-Fi не постраждали після запуску мереж LTE з використанням цього діапазону.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися