Середа, 6 Грудня, 2023

Звикайте, що подзвонити можна буде навіть з лісу: покупцям Huawei Mate 60 Pro надають безкоштовні дзвінки через супутник

Скоро поняття покриття мобільної мережі може зникнути, адже смартфони опановують супутниковий зв’язок. І якщо донедавна це були лише екстрені SMS, цього року мобільники навчилися дзвонити через супутники. А китайські користувачі смартфона Huawei Mate 60 Pro можуть навіть спробувати такі дзвінки безкоштовно.

Мобільний China Telecom представив вітальний план для користувачів Huawei Mate 60 Pro. Цей тариф дозволяє їм безкоштовно користуватися послугами супутникових дзвінків до кінця поточного року. Пропозиція діє до 31 грудня в Китаї. Однак незрозуміло, чи існують щоденні чи місячні обмеження на використання цієї безкоштовної пропозиції.

China Telecom є найбільшим і єдиним оператором зв’язку в Китаї, який пропонує послуги супутникової системи Tiantong-1 безпосередньо кінцевим користувачам. Huawei є першим і єдиним виробником смартфонів у світі, який включив цю функцію супутникового виклику у свої комерційні пристрої.

Ця унікальна функція привернула увагу та зацікавила багатьох споживачів. Ті, хто бажає підписатися на цю послугу, повинні будуть заплатити невелику плату. Важливо зауважити, що плата за послугу залежить від того, скільки хвилин юзер використовує при користуванні послугою супутникового дзвінка.

Поки Huawei розвиває спеціальну технологію супутникової комунікації в смартфонах, Vodafone та AST SpaceMobile працюють над тим, щоб через супутник можна було дзвонити з будь-якого смартфона. Вони вже провели такий тестовий дзвінок – інженер Vodafone на ім’я Хосе Гевара, який знаходиться в Іспанії, прийняв дзвінок з Гаваїв і використав для цього звичайний смартфон Samsung Galaxy S22, такий же, який може придбати кожен. Цей смартфон не має жодних супутникових можливостей – першим смартфоном Samsung з супутниковою комунікацією має стати Galaxy S24.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися