Середа, 6 Грудня, 2023

Як у Facebook опублікувати відео TikTok

Блогери можуть хотіти охопити ширшу аудиторію, а звичайні користувачі можуть хотіти поділитися певними відео з друзями. Ви можете легко поділитися своїми відео TikTok, запустивши їх на Facebook. Ви можете поділитися посиланням на відео або самим відео у своєму обліковому записі Facebook.

Один із способів поділитися відео TikTok у Facebook – поділитися посиланням на відео. Коли ви це зробите, ваші друзі у Facebook зможуть клацнути або торкнутися посилання на відео, щоб перейти в TikTok і переглянути відео. Зауважте, що в цьому випадку відео не відтворюється на Facebook; користувач буде перенаправлений на TikTok, коли спробує отримати доступ до відео.

На iPhone або Android спочатку запустіть програму TikTok, а потім знайдіть і відтворіть відео, яким хочете поділитися.

На екрані відтворення відео праворуч натисніть «Поділитися» (піктограма зі стрілкою вправо).

У меню «Поділитися», що відкриється, виберіть Facebook, щоб поділитися своїм відео у цій соцмережі.

Програма Facebook на вашому телефоні запуститься на сторінці «Створити публікацію». Тут TikTok включив посилання на відео. Ви можете торкнутися поля «Написати щось», щоб ввести текст, який буде додаватися до вашого відео. Ви можете змінити будь-які інші параметри спільного доступу, якщо хочете.

Потім у верхньому правому куті натисніть «Опублікувати», щоб опублікувати посилання на відео TikTok.

Ви також можете завантажити у Facebook безпосередньо відео з TikTok, а не посилання на нього. Якшо ви це зробите, ваші друзі з Facebook зможуть дивитися відео прямо на Facebook, не відвідуючи TikTok. Це корисний варіант, якщо ваші друзі живуть у регіоні, де TikTok не працює, або коли ваші друзі просто не хочуть користуватися TikTok.

Зауважте, що цей метод працюватиме лише для відео, автори яких дозволили скачувати свої відео. Якщо автор вимкнув дозвіл на скачування своїх відео, ви не зможете завантажити їх відео, щоб потім завантажити їх у Facebook. У цьому випадку дотримуйтеся першого способу, наведеного вище, щоб поділитися своїм відео.

На телефоні iPhone або Android запустіть програму TikTok і знайдіть відео, яким хочете поділитися.

На екрані відтворення відео на правій панелі натисніть «Поділитися» (піктограма зі стрілкою вправо).

Унизу меню «Поділитися» виберіть «Зберегти відео». Це завантажить відео на ваш телефон.

Коли ваше відео буде завантажено, закрийте TikTok, запустіть програму Facebook і створіть нову публікацію, натиснувши «Що у вас на думці?».

На екрані «Створити публікацію» натисніть «Фото/відео» та виберіть відео, яке ви завантажили з TikTok.

Повернувшись на екран «Створити публікацію», за бажанням додайте текст, який буде додаватися до вашого відео. Змініть будь-які параметри спільного доступу, якщо хочете, а потім натисніть «Опублікувати» у верхньому правому куті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися