Четвер, 18 Квітня, 2024

З’явилося розширення для браузера, щоб безпечніше дивитися кіно на роботі

Співробітники корпорацій отримали спосіб, як не працювати і щоб за це нічого не було від начальства. Для браузера Chrome з’явилося розширення, яке дозволяє дивитися шоу Netflix так, щоб працедавець думав, наче це важливий дзвінок по роботі.

Розширення Netflix Hangouts імітує дзвінок у корпоративному месенджері Hangouts. Необхідно лише зайти на сторінку бажаного шоу Netflix через Chrome та натиснути кнопку розширення. На екрані з’явиться чат на чотири людини. В одному вікні відтворюватиметься вибраний серіал або фільм, а в іншому будуть три фальшиві колеги.

Плагін для запуску фальшивих конференц-дзвінків створили у студії Mschf Internet Studios. Вона відома своїми чудернацькими розробками. Наприклад, для месенджера Slack створили канал, в якому пропонувалося виграти $1000, вгадавши слово дня. Також відома їхня вигадка Tabagotchi – це як тамагочі, але віртуальна тварина втрачає здоров’я з кожною додатково відкритою вкладкою у браузері.

Ідею представляти популярні і часто заборонені на робочому місці сайти також реалізували для кількох великих веб-ресурсів. Наприклад, Twitter можна модифікувати в чати Slack, популярний форум Reddit маскують під Outlook, а стрічка новин Facebook News Feed для роботодавця виглядатиме, наче таблиця Excel.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися