З’явився інструмент перевірки свого інтернет-каналу на придатність до потокового відео

Нова функція SpeedTest також дозволяє дізнатися про проблеми з передачею потокового відео на стороні провайдера

За допомогою сервісу вимірювання інтернет-швидкості SpeedTest користувачі можуть перевірити пропускну здатність свого інтернет-каналу для трансляції відео певної якості. Нова функція поки працює лише на iOS.

Для вимірювання придатності інтернет-каналу до передачі потокового відео SpeedTest транслюватиме відео з різною роздільною здатністю. Після цього додаток вимірює час завантаження та буферизацію.

Нова функція SpeedTest також дозволяє дізнатися про проблеми з передачею потокового відео на стороні провайдера. Якщо швидкість інтернет-з’єднання достатня для трансляції, додаток зв’яжеться з DownDetector, щоб перевірити наявність проблем.

Розробник SpeedTest – компанія Ookla – каже, що нову опцію додали через збільшену популярність потокового відео. Поки що нею можуть скористатися юзери гаджетів на iOS, але найближчим часом вона стане доступна на інших платформах.

Раніше Speedtest запустив глобальну карту реального покриття мобільного зв’язку. Наявність покриття того чи іншого оператора можна дізнаватися з точністю до 28 квадратних метрів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я