10 дещо божевільних ігор для Android 2021 року

Купили новий смартфон і не знаєте, у що пограти? Ми готові допомогти вам. Тут зібрані 10 кращих ігор для Android 2021 року. В огляд включені гри, які будуть працювати як на старих, так і на нових моделях смартфонів. І багато які з них досить божевільні. Погнали.

Holedown

Це найкраща аркада. Важко описати Holedown так, щоб це не виглядало скучно. Потрібно стріляти стрибаючим м’ячем в екран, повний блоків, щоб розбити їх. По деяких блоках необхідно вдарити кілька разів, перш ніж вони розіб’ються. Коротше, треба хитро кидати м’яч, щоб він рикошетив досить довго, перш ніж знову відскочити від верхньої частини екрану.

Це як класична аркада Breakout або будь-яка з мільярдів ігор, заснованих на ній.
Те, що перетворює Holedown з рутинної роботи зі знищення блоків в дофаміновий тригер – це майстерне поєднання звуків і візуальних ефектів. Рухаючись грою ви відкриваєте більше кульок, більш високу швидкість стрільби з кулеметів і жорсткіше розташування блоків.

Samorost 3

Частково сюрреалістична художня галерея, почасти пригодницька гра в жанрі «вкажи і клацай» (point-and-click), Samorost 3 розповідає історію крихітного астронавта, який з’являється на чужій планеті. Планета населена казкової фауною, химерними машинами і саламандрами, намальованими кимось, хто ніколи їх не бачив.

Головоломки Samorost 3 засновані на спостереженнях, і рішення відкриваються, коли ви налаштовуєтесь на цікаво деталізовану гри. Немає розмов або діалогів, крім белькотіння. Замість цього підказки, як правило, засновані на музиці та ритмі, що є універсальною мовою, за допомогою якої можна встановити зв’язок з дивними істотами, яких ви зустрічаєте на своєму шляху.

Stardew Valley

Stardew Valley – це набагато більше, ніж гра в куркуля, це комплексна симуляція недосяжного життя в якомусь селі. У вас є ділянка землі, за якою потрібно доглядати, садити і вирощувати урожай, який ви можете продати на базарі, щоб купити більш досконалий сільськогосподарський інвентар.

У міру того, як ви збільшуєте свою ферму, ви можете заробити достатньо грошей, щоб почати автоматизувати деякі з найбільш трудомістких сільськогосподарських робіт. Це звільнить вам час, щоб завоювати любов ваших сусідів, пропонуючи їм подарунки. Тому що це найважливіша частина гри.

GRIS

Неймовірно красивий платформер-головоломка, дія якого розгортається в акварельному фантастичному пейзажі. Gris пропонує вам досліджувати фантастичний світ, наповнений величною архітектурою і витонченими мальованими персонажами. Ви граєте роль тривожної героїні, поки вона досліджує серію візуальних метафор своєї власної депресії, гніву і горя.

Жахливе страждання – тема в інді-іграх, яка, як не дивно, часто використовується, але GRIS вдається залишатися на правильній стороні депресії. Це незабутня пригода, наповнена розумними сюрпризами, масштабом і видовищем навіть на маленькому екрані.

Bad North: Jotunn Edition

Це мінімалістична стратегічна гра, складність якої прихована під естетикою пастельних тонів. Bad North пропонує вам захистити невеликий острів від декількох хвиль ворожих армій.

Справжня гра відбувається, коли ви зменшуєте масштаб до ширшої карти, щоб побачити цілий архіпелаг із скель, які потрібно завойовувати і захищати. Перемоги нагороджують вас кращими юнітами, сильнішими солдатами і поліпшеним спорядженням, але в міру того, як ви покращуєтесь, те ж саме робить і супротивник.

Rush Rally 3

Повнофункціональний симулятор ралі. Платна версія відкриває 72 етапи, більше дюжини класичних ралійних автомобілів, круті погодні ефекти, денні і нічні цикли, плюс підтримка контролера (якщо він у вас є).

Проста графіка Rush Rally 3 виглядає так, як ніби вона щойно з 2002-го року, але зате менш вимогливі візуальні ефекти забезпечують плавну частоту кадрів навіть на старих телефонах Android. Модель водіння здається реалістичною і чуйною, а безліч ігрових режимів, включаючи турніри, швидкі гонки і режим, що розрахований на багато користувачів, підходять гравцям, незалежно від того, чи беруть вони участь в гонках протягом трьох або 30 хвилин.

Really Bad Chess

Really Bad Chess – одна з тих рідкісних ігор, які можна описати п’ятьма словами: це шахи з випадковими фігурами. Що відбувається з шахами, якщо у вас три ферзя, жменька слонів і півдюжини коней? Технічно це перестає бути шахами і стає великою розвагою для людей, які люблять грати в шахи, але не дуже тямлять в цьому.

Кожна гра індивідуальна. Ваш AI-противник завжди має один і той же рівень навичок, але для початку йому випадає значно гірший набір фігур, ніж у вас. У міру того, як ви виграєте і підвищуєте рейтинг, розподіл фігур стає більш справедливим, але гра завжди непередбачувана і нестандартна.

Donut County

Мабуть, єдина гра, в якій ви граєте за дистанційно керовану діру. Donut County – це барвиста маленька пригода, в якому ви вирішуєте головоломки, розташовуючись під об’єктами так, щоб вони падали на вас. Ви починаєте життя з маленькою дірки, всередині вас майже нічого не поміщається, але кожен раз, коли ви ковтаєте скріпку або камінчик, ваша окружність непомітно збільшується.

Чим ширше ви стаєте, тим масивніше вміщуються у вас предмети, поки ви не перетворюєтеся в мандрівну воронку, без розбору пожираючи стільці, машини і будинки.

80 Days

Інтерактивна історія, заснована на романі Жюля Верна. “80 днів” занурює вас в бездоганний образ Паспарту, який допомагаєте Філеаса Фоггу здійснити кругосвітню подорож. У якості навігатора, ви повинні скласти план експедиції, керувати фінансами та підтримувати крихкий настрій свого господаря на високому рівні.

Сміливі двоколірні ілюстрації задають сцену, але сама дія розгортається в текстовій формі. У міру того, як ви подорожуєте, 80 Days підкидає вам випадкові події, з якими потрібно мати справу, вибравши з набору варіантів діалоги або дії.

Ваш вибір спричиняє реальний вплив на сюжет, відправляючи вашу особисту пригоду в божевільний напрямок.

Touchgrind Skate 2

Це гра про скейтбординг, яка змусить ваші пальці працювати. Це складний, але захоплюючий симулятор цього виду спорту.

Touchgrind Skate 2 неймовірно складно освоїти, треба мати точну хореографію та скоординованість рухів навіть для найпростіших переміщень. Але в цьому і прикол.