10 найкращих сервісів для створення тимчасового email

Часто електронна пошта потрібна користувачеві один раз, наприклад, щоб підтвердити реєстрацію на будь-якому сайті або створити обліковий запис. Через це існує ціла тонна email-адрес, які відкривалися 1-2 рази за весь час існування, але не видалені і викликають багато незручностей у провайдерів і звичайних користувачів, для яких адреса вже зайнята. Тепер для цих цілей можна скористатися «хвилинними» поштовими скриньками. Про найнадійніші і найбезпечніші ми розповімо нижче.

  1. Tempr.email

Популярний сервіс тимчасової пошти, де користувач може ввести свій мейл самостійно або згенерувати його випадковим чином.

Пошта на кожній з таких «тимчасових» скриньок зберігається не більше 30 днів. Однак надається можливість написання відповідей, отримання листів у текстовому і HTML-форматах з вкладеннями (до 10 МБ), перегляд листів у стрічці RSS або ATOM, а також управління спам-листом.

Характерна особливість програми – це використання власного домену для електронної пошти. При цьому домен може бути публічним або приватним.

Створити скриньку

  1. TempMail

Поштова скринька створюється при першому відвідуванні сайту автоматично. Якщо не сподобається адреса – можна поміняти на свою або згенеровану.

Використовувати пошту можете необмежену кількість часу. Скринька буде активною, поки ви її не видалите. Але ви не зможете відправляти листи у відповідь, а вхідні будуть видалені через годину після отримання.

Створити скриньку

  1. Moakt

Сервіс для створення тимчасової пошти зі зручним інтерфейсом. Можна самостійно створити адресу або вибрати з випадково запропонованих. Скринька публічна, це означає, що, ввівши її адресу, кожен користувач зможе подивитися вміст.

Інформація про листи видаляється через годину після отримання, але час активності скриньки завжди можна продовжити. Переваги – можливість отримувати прикріплені файли і відправляти повідомлення.

Створити скриньку

  1. Mailsac

Ще одна програма для створення одноразової поштової скриньки публічного або приватного формату. Без реєстрації можна отримувати і переглядати листи, повні ж профілі отримують доступ по SMTP і POP3, можливість зберігати листи і створювати безлімітну кількість поштових скриньок.

Створити скриньку

  1. 10 Minute Mail

Після входу на сайт ви відразу ж отримуєте випадкову email-адресу. Тут немає можливості створити свою поштову скриньку або змінити запропоновану адресу. Кожен лист, надісланий на цю електронну скриньку, відображається на сторінці сервісу, де його можна подивитися і відповісти.

Пошта перестає працювати через 10 хвилин, але є функція продовження дії – при натисканні на спеціальну кнопку ви продовжуєте активність скриньки на 10 хвилин.

Перевага сервісу в тому, що він перекладений на безліч мов, зокрема, на українську та російську.

Створити скриньку

  1. Tempail

Сайт пропонує тимчасову пошту, яка буде знищена через 60 хвилин. Щоб отримати адресу, досить зайти на головну сторінку сервісу.

Але з функцій пропонується тільки можливість зайти на сторінку зі смартфона і видалити електронну пошту. Сервіс перекладений на українську та російську мови.

Створити скриньку

  1. Flashbox

Це зручний шведський сайт, де пропонують швидко створити тимчасову поштову скриньку. Для цього можна використовувати випадково згенеровану адресу або ввести бажану.

У скриньку поміщається до 200 листів, вони будуть видалені через 30 днів з моменту отримання останнього листа. Сервіс не надає можливості відправляти листи або отримувати вкладення.

Будьте уважні: скриньки не запаролені, тому не варто використовувати пошту для важливих листувань.

Створити скриньку

  1. TempMail

Якщо двоє або більше людей виберуть однакові поштові скриньки, то потраплять в «загальну», при цьому зможуть читати всі листи, які на неї приходять. На сервісі взагалі не зберігається інформація про скриньки, а пошта видаляється після закінчення 120 хвилин.

Перевага сайту в тому, що на створену тут поштову адресу можна отримувати вкладення до 30 МБ. Крім того, TempMail надає користувачам безплатні телефонні номери для отримання SMS.

Створити скриньку

  1. HarakiriMail

Сервіс знищує створені скриньки через 24 години. Приймати або відповідати на листи не можна, так само, як ставити пароль на акаунт. Перевага сайту – у можливості використовувати його зі смартфона.

Створити скриньку

  1. Mailgutter

Mailgutter – сервіс для отримання запасної безкоштовної електронної пошти. Ви можете самостійно вказати електронну адресу або ж вибрати випадково згенеровану. На поштову скриньку не можна ставити пароль, тому переглядати його зможуть всі, хто введе вашу адресу.

Створити скриньку

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я