Infinity Ops: красивий PvP шутер у дусі Titanfall

Із кожним роком ігри для смартфонів стають усе складнішими і гарнішими, приваблюючи на мобільні платформи більше ПК- і консольних гравців. Середньостатистичний шутер для Android виглядає кращим, ніж шутер для ПК 5-річної давнини. Саме таким є Infinity Ops, але чи завжди красива картинка означає високу якість?

Тотальне HD

Практично з перших хвилин гри графіка Infinity Ops захоплює. Усе виглядає футуристично, але освітлення і загальна якість графіки з величезною претензією на реалізм. Розробники явно не економили, тому в їхнього проекту чудове графічне оформлення з HD-текстурами, налаштовуваним рівнем якості і мегадинамічними анімаціями.

Оточення, на жаль, не руйнівне, але при використовуваному розмірі карт, кількості і якості об’єктів це завдання практично нездійсненне. Та й далеко не всі девайси потягнуть.

Просто і без «велосипеда»

Отже, геймплейно Infinity Ops – найчистіший онлайн-шутер. Тут немає сюжету, івентів або завдань, тільки перестрілки з такими ж реальними людьми.

В управлінні нічого особливого – той самий джойстик, ті ж кнопки спорядження і стрибка. Єдине, що не сподобалося, – система зміни зброї, дуже вже незвично, та й в розпал бою не завжди встигаєш свайпнути в потрібну сторону. Автопостріл присутній, але можна вимкнути в налаштуваннях.

За мотивами TitanFall

Щоб гравцеві було цікаво бігати напівпорожніми рівнями (так, далеко не на всіх серверах висока активність), у шутер залили цілу тонну фішок. Тут вам і вагон зброї з можливістю поліпшення і модифікацій, і різні комплекти броні – від медика до танка, і деякі унікальні фішки на кшталт титанів і дронів.

Дрони – просто бустери, дають бонуси і штрафи, деякі вміють генерувати щит або робити інші корисні речі, у цілому штука дуже класна. А ось від титанів враження змішані. Ті, хто грав у TitanFall, напевно, не один раз саджали свого скромного піхотинця у величезну крокуючу машину з танковою гарматою напереваги.

В Infinity Ops титани видаються на кожен бій, але доступні тільки після закінчення певного часу перестрілки. Основна проблема з ними – жахлива імба. Якщо в дедматчі все ще більш менш – титани валять титанів, піхота піхоту і всі всіх, то в командних боях нагинає та команда, яка перша висадила титана. В оболонці машини гравець практично невразливий до атак піхоти і розмазує її в кілька пострілів, протистояти титану без власного титана нереально, принаймні для новачка.

Лайфхак: не хочете чекати, поки ваш титан стане доступним? Вкрадіть чужого, встигнувши добігти до нього швидше, ніж власник.

Pay to Win?

Ще одна особливість Infinity Ops – вкрай складне прокачування, яке недвозначно натякає на донат. Перші доступні стволи в магазині – преміумні, щоб поліпшити броню і зброю, потрібні спеціальні біли, а дістати їх не так просто, ну а відкрити новий комплект броні – справжній подвиг. Важливі речі на кшталт гранат і аптечок купуються тільки за золото (якого значно менше, ніж основної валюти), ну й інші неприємні дрібниці.

Гравець, готовий платити, буде нагинати на рівні всіх і вся, надто багато переваг він отримує. Правда, варто відзначити, що мені такі траплялися нечасто, тому в більшості випадків прямі руки вирішують на ура.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я