Неділя, 14 Квітня, 2024

Opera повертає свій безкоштовний VPN для Android

Торік компанія Opera, розробник однойменного браузера, оголосила про закриття своїх мобільних додатків для iOS та Android, які надавали доступ до її VPN. Як альтернатива пропонувалося замість повністю безкоштовного сервісу використовувати SurfEasy Total VPN з платними опціями. Нещодавно в Opera оголосили, що повертають свій VPN.

Оновлений сервіс приватних мереж поки що знаходиться в бета-режимі. Він доступний лише у повній версії мобільного браузера Opera для Android і не підтримує Opera Mini. В іншому він так само безкоштовний та без обмежень трафіку.

Щоб спробувати новинку, необхідно завантажити бета-версію браузера Opera, яка розповсюджується окремо від фінальної версії. Після інсталяції необхідно натиснути кнопку «O» в нижньому правому кутку, перейти до налаштувань та активувати VPN.

Сам VPN у Opera має кілька налаштувань. Можна змінювати своє географічне розміщення, вимикати його для пошукових двигунів, а також стежити за витраченим трафіком. В Opera також додали до VPN функцію вимкнення логів і обіцяють, що не збиратимуть інформацію, яка проходить через їхні сервери.

Сервіс VPN сьогодні є життєво необхідним для повноцінної роботи в інтернеті. З його допомогою можна обходити блокування сайтів. Він також дозволяє пересилати дані без можливості перехоплення на проміжних етапах.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися