Субота, 22 Червня, 2024

Як на iPhone одним дотиком перемикатися на інші шпалери

Шпалери дозволяють освіжити вигляд смартфона і власники iPhone можуть встановлювати нові одним дотиком без необхідності ходити по заплутаним меню. Після попереднього налаштування для оновлення картинки шпалер достатньо буде торкнутися спеціальної іконки на робочому столі.

Переконайтеся, що гаджет працює під управлінням iOS 14.3 або новіше. В налаштуваннях смартфона виберіть «Швидкі команди» та активуйте опцію «Ненадійні команди», щоб можна було використовувати команди з ненадійних джерел.

В галереї смартфона створіть папку Wallpaper та додайте до неї набір шпалер, між якими смартфон повинен перемикатися.

За допомогою браузера Safari на iPhone або iPad завантажте швидку команду Wallpaper та додайте її до існуючих команд у пам’яті мобільного гаджета.

В додатку «Швидкі команди» натисніть на кнопку у вигляді трьох точок навпроти команди Wallpapers. Знайдіть в меню розділ «Фото» та надайте команді доступ до фотографій.

Утримуючи палець на швидкій команді викличте контекстне меню, в якому натисніть «Поділитися» і оберіть «На екран «Додому». На домашньому екрані мобільного гаджета з’явиться ярлик Wallpapers, натискаючи який можна переключати шпалери.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися