Вівторок, 23 Липня, 2024

4 мобільних додатки, які допоможуть спланувати сімейний бюджет

Управління бюджетом, нехай навіть власним або сімейним, – справа непроста, вимагає знань математики, скрупульозності та уваги. Не дивно, що класичний зошит в клітинку і ручка часто виявляються не найкращими помічниками в цій справі. Тому якщо місячний розрахунок витрачається за тиждень, і ви не розумієте, на що, придивіться до програм нижче.

FinPix

FinPix – це спеціальний додаток для обліку фінансів, який, крім іншого, вміє розпізнавати дані з фотографій чеків (не тільки за QR-кодом). Правда, чеки він розпізнає тільки російською. Просто сфотографуйте чек, і FinPix сам визначить, що ви купили, в якій кількості і за якою знижкою. Назви товарів можна сортувати за різними категоріями, щоб потім легше відстежувати витрати.

Важливо: додаток досить довго обробляє інформацію з фото і іноді може пропускати позиції – краще перевіряйте.

[appbox googleplay id=com.finpix.app&utm]

CoinKeeper

CoinKeeper – це мобільний додаток, який у разі необхідності можна встановити і на ПК. Цей додаток відрізняється зручним і зрозумілим інтерфейсом. Доходи і витрати можна внести буквально в кілька тапів. Інструментарій також містить планування витрат, налаштування місячного бюджету, конвертер валют і звіти. CoinKeeper уміє працювати з банківськими SMS, але тільки на Android-смартфонах. Базова версія безкоштовна, а ось за преміум з автоматичною реєстрацією банківських операцій доведеться доплатити.

[appbox googleplay id=com.disrapp.coinkeeper]

[appbox appstore id849747345]

Дзен-мані

Дзен-мані доступний на смартфонах під Android та iOS, а також у браузері. Функціонал дозволяє класифікувати витрати, планувати бюджет, працювати з декількома валютами і встановлювати ліміти за витратами для тих чи інших товарів. Додаток працює з Приват24 (може враховувати всі операції), розпізнає QR-коди на чеках і підтримує SMS-банкінг (теж тільки для Android), правда, у платній версії.

[appbox googleplay id=ru.zenmoney.androidsub]

[appbox appstore id905934786]

KeepFinance

KeepFinance розроблений тільки для ОС Android. Він також відрізняється зрозумілим інтерфейсом зі зведеннями прибутку і витрат. Можна перевірити всі проведені операції або здійснити новий платіж. Додаток постійно нагадує про ліміт витрат. Підтримує SMS-банкінг, ручне внесення операцій, планування бюджету, кілька валют і QR-код чека. Остання функція доступна тільки в платній версії.

[appbox googleplay id=com.era19.keepfinance]

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися