4 найкращих способи завантажити відео з YouTube

Найпростіший спосіб завантажити собі відеоролик з YouTube надає сервіс Savefrom.net. Для цього потрібно перед словом youtube на засланні на відео дописати дві букви ss.

Є багато способів завантажити відео з «Ютуб» і, як не дивно, їхня кількість тільки зростає. Підемо від простого до складного

Завантаження через сервіс Savefrom.net

Найпростіший спосіб завантажити собі відеоролик з YouTube надає сервіс Savefrom.net. Для цього потрібно перед словом youtube на посилання на відео дописати дві букви ss. Тобто посилання буде мати такий вигляд: https: //www.SSyoutube.com/watch ….

Перейдіть за цим новоствореним посиланням, що відкриє сторінку Savefrom з інтерфейсом завантаження. Натисніть кнопку «Скачать без установки расширения SaveFrom.net помощник» та виберіть формат відеофайлу та якість, з якою потрібно завантажити ролик на диск. Тут же можна завантажити виключно аудіодоріжку – корисна функція для музичних відео.

Завантаження у браузері через плагін Kwizzu

Завантажуючи відео з YouTube, можна не переходити на сторонні сервіси, якщо попередньо інсталювати у свій браузер спеціальний плагін. Kwizzu доступний для всіх популярних сьогодні веб-навігаторів, серед яких стара Opera 12 та Internet Explorer. Із цим плагіном на сторінці з відео буде доступна кнопка Download для вибору формату та якості завантаження.

Завантажити відео та аудіо з YouTube на Android

На смартфоні також можна завантажити в пам’ять ролик. Для цього знадобиться додаток Peggo, завантажити APK якого можна із сайту розробника. Після цього додайте ролик у Peggo одним із двох способів.

Можна відкрити програму і вставити адресу відео в спеціальне поле або можна переслати відео з додатка YouTube через стандартне меню «Поділитися». Після того як Peggo проаналізує отримане посилання, можна буде вибрати, що завантажувати: тільки звукову доріжку або відео цілком. Вкажіть потрібну якість стиснення та розпочніть завантаження. Одночасно можна завантажувати кілька файлів.

Завантажити фрагмент відео з YouTube

Іноді необхідно завантажити лише невеликий фрагмент відеозапису. У такому випадку стане в пригоді сервіс Clipconverter.cc. Для початку скопіюйте посилання на відео з YouTube, вставте його у відповідному рядку конвертора і натисніть «Далі».

Вкажіть необхідний формат – для завантаження аудіо чи відео, зніміть позначки з опцій «Start of Video» та «End of Video». Поряд введіть необхідні значення часу для фрагменту, який необхідно завантажити. Натисніть на «Start» – і за кілька секунд необхідна частина відео буде завантажена на ваш комп’ютер.

Популярні записи:

1 коментар

  1. Воспользовалась советом № 1 “Завантаження через сервіс Savefrom.net”.
    Несколько секунд и видео уже скачано и доступно для редактирования.
    Спасибо!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я