П’ятниця, 21 Червня, 2024

4 найкращих способи завантажити відео з YouTube

Оновлено 09.07.2021

Найпростіший спосіб завантажити відео з Ютуба, це скористатись відповідними сайтами. Інший варіант – встановити спеціальні розширення для браузера або скористатись відповідним ПО. Як на мене, то користуватись сайтами значно простіше.

Y2mate.com

Найзручніший спосіб скачати відео з Ютуб, це зайти на сайт Y2mate.com. Попередньо скопіюйте посилання на ролик, який вас цікавить. У пошуковий рядок сервісу вставте посилання та натискайте кнопку Start. Відео буде скачано у роздільній здатності Full HD (1920×1080).

Плюсом сервісу є його простота, можливість скачати відео в форматі Full HD разом зі звуком. Сервіс також дозволяє скачати ролик з більш низькою якістю: 720p, 480р, 360р, 240р або 144р.

Мінус Y2mate.com в тому, що сервіс не дозволяє скачувати 4К або 2К відео. А ці формати доволі актуальні сьогодні.

Clipconverter.cc

Сайт сlipconverter.cc працює приблизно так, як і Y2mate. Теж потрібно скопіювати посилання на відео, а потім вставити його у пошуковий рядок. На відміну від Y2mate, цей сервіс дозволяє скачати відео з Ютуб у роздільній здатності до 4К.

Також можна вибирати формат відео, у якому ви хочете його завантажити: MP4, 3GP, AVI, MOV, MKV. Я рекомендую завантажувати відео у форматі MP4, це оптимальний варіант у співвідношенні «розмір файлу/якість».

Підписуйтесь на наш Telegram

Плюси сервісу: простота, можливість завантажувати відео у 4К, можливість вибирати різні формати файлів. До речі, за допомогою сlipconverter ви можете завантажити тільки звук. В цьому випадку вам доступні формати: MP3, M4A, AAC.

Мінусом сlipconverter є засилля реклами, яка вилітає з усіх ущелин.

Savefrom.net

Це, мабуть, найвідоміший сервіс для завантаження відео з YouTube, проте не самий продвинутий. Як і в попередніх варіантах, ви можете скопіювати посилання на відео та вставити його у пошуковий рядок. Проте є інший варіант – прямо у браузері перед словом YouTube у посиланні на відео дописати дві букви SS.

Наприклад, ваше посилання виглядає, як https://www.youtube.com/watch?v=nU38dyTRN9Q, щоб завантажити ролик, вам потрібно змінити його на https://www.SSyoutube.com/watch?v=nU38dyTRN9Q

Плюсом сервісу savefrom.net є можливість переходу для завантаження прямо з браузера. Але суттєвий мінус в тому, що максимальна якість ролика – 720р. Це дуже мало сьогодні.

Завантаження у браузері через плагін Kwizzu

Завантажуючи відео з YouTube, можна не переходити на сторонні сервіси, якщо попередньо інсталювати у свій браузер спеціальний плагін. Kwizzu доступний для всіх популярних сьогодні веб-навігаторів, серед яких стара Opera 12 та Internet Explorer. Із цим плагіном на сторінці з відео буде доступна кнопка Download для вибору формату та якості завантаження.

5 КОМЕНТАРІ

  1. Воспользовалась советом № 1 “Завантаження через сервіс Savefrom.net”.
    Несколько секунд и видео уже скачано и доступно для редактирования.
    Спасибо!

Comments are closed.

Дмитро Костюк
Дмитро Костюк
Головний редактор TechToday. Працює в телеком-журналістиці з 2006 року.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися