Із завантаженим на власний вінчестер відеороликом можна бути певним, що його не видалять, його можна дивитися будь-де навіть без доступу до швидкого інтернету, його можна редагувати, та є ще багато інших переваг. Але YouTube не дозволяє завантажувати матеріали. Ось чотири найкращі способи, як обійти це обмеження.

1Завантаження через сервіс Savefrom.ru

Найпростіший спосіб завантажити собі відеоролик з YouTube надає сервіс Savefrom.ru. Для цього треба перед словом youtube у посиланні на відео дописати дві літери ss:

Перейдіть за цим новоствореним посиланням, що відкриє сторінку Savefrom з інтерфейсом завантаження. Натисніть кнопку «Скачать без установки расширения SaveFrom.net помощник» та виберіть формат відеофайлу та якість, з якою потрібно завантажити ролик на диск. Тут же можна завантажити виключно аудіодоріжку – корисна функція для музичних відео.

2Завантаження у браузері через плагін Kwizzu

Завантажуючи відео з YouTube, можна не переходити на сторонні сервіси, якщо попередньо інсталювати у свій браузер спеціальний плагін. Kwizzu (http://kwizzu.com/) доступний для всіх популярних сьогодні веб-навігаторів, серед яких стара Opera 12 та Internet Explorer. Із цим плагіном на сторінці з відео буде доступна кнопка Download для вибору формату та якості завантаження.

3Завантажити відео та аудіо з YouTube на Android

На смартфоні також можна завантажити в пам’ять ролик. Для цього знадобиться додаток Peggo, завантажити APK якого можна із сайту розробника. Після цього додайте ролик у Peggo одним із двох способів. Можна відкрити програму і вставити адресу відео в спеціальне поле або можна переслати відео з додатка YouTube через стандартне меню «Поділитися». Після того як Peggo проаналізує отримане посилання, можна буде вибрати, що завантажувати: тільки звукову доріжку або відео цілком. Вкажіть потрібну якість стиснення та розпочніть завантаження. Одночасно можна завантажувати кілька файлів.

4Завантажити фрагмент відео з YouTube

Іноді необхідно завантажити лише невеликий фрагмент відеозапису. У такому випадку стане в пригоді сервіс www.clipconverter.cc. Для початку скопіюйте посилання на відео з YouTube, вставте його у відповідному рядку конвертора і натисніть «Далі». Вкажіть необхідний формат – для завантаження аудіо чи відео, зніміть позначки з опцій «Start of Video» та «End of Video». Поряд введіть необхідні значення часу для фрагменту, який необхідно завантажити. Натисніть на «Start» – і за кілька секунд необхідна частина відео буде завантажена на ваш комп’ютер.

До речі, з’явилась можливість дивитись на Android відео HDR у YouTube. Раніше подивитися на телефоні подібні відеоролики з YouTube було неможливо – мобільний додаток цього сервісу не підтримував відповідну функцію.

ПОДІЛИТИСЯ