5 додатків для перегляду TV-каналів на Android-смартфоні

Телевізор уже давно не є масовим предметом побутової техніки (особливо для сучасного покоління), однак TV-контент залишається популярним серед населення різного віку і соціального статусу. Формат перегляду TV-каналів істотно змінився, і зараз вони доступні онлайн не тільки для користувачів ПК, а й для власників смартфонів. Ми розповімо про 5 додатків, які дозволять зручно дивитися телевізійні канали прямо на Android.

Viks TV

Мабуть, найкращий додаток міжнародного формату для любителів TV. Користувачеві безоплатно і без передплат надають 200 каналів різних тематик: білоруські, російські, українські та англомовні. Любителі серіалів отримують доступ до платних сервісів Viasat, а також контенту FOX і AMC.

Усе це запаковано в зручний і сучасний інтерфейс, за допомогою якого можна управляти контентом і сортувати його за різними критеріями. Вбудована телепрограма додається. Єдиний недолік Viks TV – реклама, за рахунок якої, власне, і живе сервіс (передплат же немає).

Знайти програму на Google Play, на жаль, не вдалось, але завантажити можна, натиснувши тут.

YouTV

Додаток працює з українським TV і дозволяє безоплатно дивитися близько 70 каналів різної тематики, з автомобільними, спортивними та футбольними включно. Програма вирізняється з-поміж конкурентів зручним інтерфейсом і продуманим сортуванням каналів за тематикою, а також уміє створювати тематичні добірки контенту.

У безплатній версії присутня реклама, але її можна прибрати, підключивши передплату на розширений пакет каналів.

Лайм HD TV

Тут користувачеві доступно більше 100 безплатних телеканалів: новини, спортивні, музичні. Їхній список може змінюватися залежно від регіону, а в разі необхідності редагуватися вручну. У додатку можна знайти телепрограму на п’ять днів з коротким описом кожної передачі. Не забули додати і архів, в якому є записи вже трансльованих шоу, серіалів, фільмів тощо.

Безплатна версія містить рекламу, але позбутися її можна, оформивши передплату на додаткові канали, наприклад «Розважальний», «18+», «Кіно», «Спорт» та ін.

FainoTV

Один із найбільш популярних серед українських користувачів додатків, який дозволяє безоплатно дивитися близько 40 телеканалів. FainoTV уміє створювати добірки контенту за різними параметрами і ставити на паузу програми в прямому ефірі з подальшим їхнім відтворенням (жива пауза).

Платна версія не розширює список каналів, але дозволяє вимкнути рекламу, якої в додатку відносно багато.

FainoTV -  онлайн тв
FainoTV -  онлайн тв
Developer: FainoDigitalMedia
Price: To be announced

Peers.TV

Надає доступ до 30 телеканалам в безплатній версії і до 80 – у платній. Інтерфейс дуже легкий, є функція «картинка в картинці». Не забули і про вже згадуваний архів, в якому можна переглядати трансльовані фільми і шоу. У розділі «Новини дня» можна дізнатися про головні події – спортивні трансляції, анонси серіалів тощо.

Корисна функція – офлайн-перегляд завантажених матеріалів. Правда, завантажувати можна тільки з розблокованих каналів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я