Вівторок, 23 Липня, 2024

Хакерське угрупування Anonymous запустило криптовалюту проти Ілона Маска

Хакерська група Anonymous оприлюднила відео із заявою про початок «війни мемів» проти Ілона Маска. Також з валютою Anon Inu планується вести кріптовалютну війну проти Китаю.

Криптовалюта отримала назву на честь породи собак Сіба-іну, за аналогією з Dogecoin. Частину від доходів угрупування пообіцяло переказувати в притулки для собак. Також вони пообіцяли бонуси, токени NFT та інші нагороди тим, хто підтримає Anon Inu.

«Китай був таким привабливим місцем для майнерів, тому що електроенергія була дуже дешевою, особливо у віддалених регіонах, які були близько до гідроелектростанцій. До недавнього часу Китай був радий дозволити майнерам працювати в країні, але тепер уряд планує запустити свій цифровий юань, і більше не дозволяє використання будь-яких конкуруючих криптовалют в межах своїх кордонів», – розповіли хакери.

Раніше Anonymous звинуватило Ілона Маска в надмірному впливі на курс Bitcoin і зневазі до інвестицій звичайних людей. Ілон Маск своїми твітами маніпулював криптовалютним ринком, піднімаючи та опускаючи курс за власним бажанням.

У Anonymous назвали підприємця самозакоханим багатієм і спекулянтом. За їхніми словами, бізнесмен не поділяє ідеали, які публічно захищає. При цьому, в офіційному акаунті Anonymous спростували свою причетність до нападок на Маска.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися