5 додатків на iOS та Android для пошуку тексту пісні

Щоб розібрати слова улюбленої пісні, тепер не потрібно забивати назву і рядки в пошуковий рядок браузера. Є програми, які автоматично знайдуть текст актуальної пісні і навіть покажуть переклад на потрібну мову. І ми розповімо про найпопулярніші з них.

Shazam

Shazam – мабуть, найпопулярніший додаток для пошуку і розпізнавання треків через мікрофон. Разом з інформацією про пісню Shazam відображає і її текст. Текст може демонструватися синхронно з відтворюваним треком.

Однак Shazam не обмежується пошуком текстів, він може порекомендувати вам схожі пісні або створювати індивідуальні добірки. Із мінусів – досить мізерна російськомовна база. За версію без реклами потрібно доплатити.

Shazam (шазам)
Shazam (шазам)
Developer: Apple, Inc.
Price: Free
‎Shazam
‎Shazam
Price: Free

Musixmatch

Musixmatch може динамічно відображати слова відтворюваних треків в окремому вікні або встановленому віджеті. Текст оновлюється синхронно з музикою. У додатку також є функція пошуку через мікрофон, яка працює за принципом Shazam – просто піднесіть смартфон до колонки.

Крім пошуку текстів Musixmatch також уміє програвати треки і відображати паралельно оригінальний текст і колонку з перекладом. Передплата дозволить відключити рекламу, зберігати тексти для офлайн-використання і прискорити пошук.

‎Musixmatch
‎Musixmatch
Developer: musiXmatch srl
Price: Free+

Genius

У Genius є пошук по внутрішній базі текстів через назву треку, а також алгоритм для автоматичного розпізнавання пісні через мікрофон. Головна фішка програми – користувачі можуть пояснювати сенс рядків у піснях. Багато з цих юзерів – фанати авторів текстів і можуть дійсно розповісти, про що той чи інший рядок.

Пояснення з найбільшою кількістю лайків у топі,  і їх легко знайти. Сервіс широко використовується для пошуку англомовних реп-текстів, тому що саме в цьому жанрі в базі найбільше треків.

SoundHound

SoundHound, як і більшість представлених програм, має функцію пошуку треку через мікрофон і синхронізує текст з темпом відтворення, щоб користувач міг підспівувати улюбленому гурту.

Одна з особливостей програми – музичні чарти, які дозволять завжди бути в курсі музичних новинок і трендів. Крім того, якщо SoundHound не знайде вашої пісні в базі, то активує розширений пошук через Google. За відключення настирливих оголошень, знову ж таки, доведеться доплатити.

‎SoundHound
‎SoundHound
Developer: SoundHound, Inc.
Price: Free+

QuickLyric

QuickLyric уміє відображати тексти треків, які відтворюються в плеєрі смартфона. Текст виводиться в окремому вікні або в спеціальному віджеті. На жаль, функція голосового пошуку не передбачена.

Повний доступ до функціонала програми (теми оформлення, синхронізація з Wear OS) і відключення реклами можливе після оформлення передплати.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я