Середа, 19 Червня, 2024

5 додатків, які зроблять Android гучнішим

Багато андроїд-смартфонів, особливо бюджетних, відрізняються не дуже потужними і якісними динаміками. І хоча з появою доступних бездротових навушників значення цієї функції впало, трапляються ситуації, коли все ж потрібен хороший зовнішній динамік. Ці додатки дозволять поліпшити і збільшити гучність звучання і, на відміну від інших, вони не заспамлені рекламою.

Equalizer

Еквалайзери – це найкращий інструмент для оптимізації звучання. Вони не тільки підвищують гучність, але і можуть компенсувати спотворення звуку. Додаток Equalizer має просту назву і простий, зрозумілий інтерфейс. Користувачеві пропонують 11 звукових пресетів, а якщо купити платну версію, то можна налаштувати власний. Тут також є бустер звуку і Bass Boost, щоб збільшити гучність і додати низьких частот.

[appbox googleplay id=com.smartandroidapps.equalizer]

Equalizer FX

Equalizer FX майже нічим не відрізняється від Equalizer, але згадати його варто через підтримку потокової платформи Google Play Music. Більшість аналогічних програм або не працюють зі стримінговими аудіо, або пропонують подібну функцію тільки за додаткову плату. Доступні ті ж пресети, бустер звуку і басів.

[appbox googleplay id=com.devdnua.equalizer.free]

Precise Volume

Precise Volume – це багатофункціональний інструмент для різних користувачів. Тут є еквалайзер з пресетами і бустерами звуку, а також можливість налаштовувати рівень аудіо для кожної програми. Ще одна цікава штука – заміна стандартної 15-крокової системи регулювання гучності на 100-крокову, щоб контролювати рівень гучності максимально точно.

[appbox googleplay id=com.phascinate.precisevolume]

VLC для Android

Якщо зовнішній динамік дратує тільки при прослуховуванні музики або перегляді фільмів, то можна завантажити VLC. Це медіаплеєр з вбудованим бустером гучності, який дозволяє збільшити звук на 200%. Щоб активувати його, переходимо в «Налаштування», потім «Відео» і «Посилення звуку». При наступному перегляді відео програма запропонує активувати еквалайзер і зберегти пресет, саме в еквалайзері можна знайти повзунок гучності і виставити його на максимум.

[appbox googleplay id=org.videolan.vlc]

Viper4Android

Viper4Android призначений для користувачів, які отримали рут-права для Android. Це дуже потужний аудіоінструмент, але для використання всіх можливостей його потрібно встановити як стандартний додаток через Xposed Framework. Після встановлення можна активувати режим eXtra Loud, який може буквально «пустити динамік у рознос» або оптимізувати його для найбільш якісного звуку. Версія у Play-маркеті неофіційна і працює без рут-прав, а її можливості обмежені.

Тиць.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися