6 найкращих погодних додатків для Android

Смартфон легко може допомогти дізнатись прогноз погоди на найближчий час і практично в будь-якому куточку світу. Знайти інформацію можна як в інтернеті, так і в зручних додатках, про які ми розповімо нижче.

Gismeteo lite

Відкриває наш список, мабуть, один із найпопулярніших погодних додатків на території СНД. Gismeteo lite дозволяє створювати компактний і повний віджет, який повідомить про погоду на найближчі кілька годин, днів або тижнів. До програми немає претензій з приводу зовнішнього вигляду – сучасно, лаконічно і просто, але багато користувачів відзначають неточність прогнозів. Утім, краще протестувати самому, так?

Gismeteo lite
Gismeteo lite
Price: Free

YoWindow

YoWindow – вельми цікава програма, яка показує погоду за вікном за допомогою анімованих шпалер. Якщо вам набридли сонечка, хмарки і крапельки – спробуйте YoWindow, можливо, цей додаток додасть у ваш смартфон новизни. Якщо прокрутити погоду за певний відрізок часу, можна взагалі побачити своєрідний відеоролик. Програма доступна безкоштовно, але доведеться доплатити за вимкнення реклами.

Palmary Weather

Цей простий і лаконічний додаток чудово підходить для повсякденного використання. Palmary Weather не відрізняється функціональністю, але добре виконує своє головне завдання – динамічно відображає точні прогнози погоди з детеальною інформацією, з імовірністю опадів, вологістю повітря і видимістю включно. Доступні безкоштовна і преміум-версія Palmary Weather, в останній вимкнено рекламу і додано кілька віджетів.

Palmary Weather
Palmary Weather
Developer: Palmaryweather
Price: Free

Go Weather EX

Go Weather EX – один із численних корисних додатків для Андроїд від цього розробника. Погодний віджет відрізняється продуманим дизайном і наявністю анімації, тому виглядає сучасно і вражаюче. У базовій версії доступний детальний прогноз погоди в більшості міст світу. Власники преміум отримають апгрейднутий віджет, показник імовірності опадів, і все це без реклами.

Weather Pro

Це просунутий і функціональний погодний додаток, який надає величезну кількість даних. Weather Pro коштує майже 4 долари, але дозволяє отримати повний прогноз погоди в будь-якому куточку світу, перевести інформацію в графік і відобразити все це на головному екрані за допомогою декількох десятків різноманітних віджетів. Користувачам також пропонують подивитися на планету із супутника, щоб самостійно визначити циклони і хмарні маси.

Flowx

Ну і наостанок найточніша програма для професійних метеорологів. Хмарки і текст для слабаків, замість них Flowx пропонує докладну метеорологічну карту з погодними умовами будь-якої країни. У програмі можна дізнатися погоду в конкретному регіоні, місцевості і населеному пункті. Головний недолік – уся інформація виводиться в графіках, навіть головний віджет – і той у вигляді графіка. Кишенькова метеостанція доступна безкоштовно, але за вимкнення реклами доведеться доплатити.