7 олдскульних ПК-ігор, у які можна пограти на смартфоні

Сучаcні користувачі ПК уже не застали тих часів, коли можна було годинами розкладати карти на зеленому полі або рахувати клітинки, підриваючись на несподіваній міні. На жаль, ігри для ПК, які стали справжньою класикою для цілого покоління, у нових ОС зникають. Якщо ви бажаєте згадати минуле, діставайте свій смартфон та завантажуйте.

Сапер

Легендарна гра, перемагати в якій вдавалося або дуже посидючим, або дуже щасливим. Перші без кінця вираховували розташування мін по клітинках, другі просто клікали навмання.

Сапер повернувся на смартфони під назвою Сапер GO і крім захопливого геймплею обзавівся ще й світовим рейтингом, званнями гравців та інтеграцією з Фейсбук. До речі, оформлення гри залишилося таким же, як було у Windows 95.

Minesweeper Q
Minesweeper Q
Developer: Spica
Price: Free+

Пінбол

Пінбол не такий популярний серед олдсукльних користувачів ПК, однак цю гру теж можна назвати класикою. Кількість пінбол-додатків для смартфона просто зашкалює, але одним із найкращих справедливо можна назвати Zen Pinball.

Тут вам запропонують величезну кількість столів, оформлених у різній тематиці – від «Зоряних воєн» до «Південного парку».

Zen Pinball
Zen Pinball
Developer: Zen Studios
Price: Free
Zen Pinball
Zen Pinball
Developer: ZEN Studios Ltd.
Price: Free+

JezzBall

JezzBall теж логічна головоломка. Гравець повинен розділити поле лініями таким чином, щоб не наштовхнутися на кульки, які стрибають. На перший погляд нудно, але якщо спробувати, можна залипнути на кілька годин.

Мобільні платформи обзавелися аналогом – JezzBall Classic Lite, який у точності повторює оригінальну гру.

JezzBall Classic Lite
JezzBall Classic Lite
Developer: Winterdust
Price: Free
JezzBall Classic Lite
JezzBall Classic Lite
Developer: Marcus Bjuhr
Price: Free

Пасьянс

Користувачі Windows 10 могли помітити, що в новій версії ОС відсутній старий добрий набір пасьянсів, який врятував не одну нудну годину в офісі. Якщо вам хочеться поностальгувати, то розкласти карти тепер можна і на своєму смартфоні – у Microsoft Solitaire Collection для Android і iOS.

До збірки ввійшли всі популярні версії гри – Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid і TriPeaks. Додаток має російську локалізацію і туторіал, також можна створити обліковий запис, щоб зберегти свої досягнення і ділитися ними.

Pipe Mania

У Pipe Mania потрібно було вчасно збудувати водогін з елементів, які рандомно падають, повернувши їх у потрібну сторону. Багато власників кнопкових мобільників повинні пам’ятати цю гру.

У наш час реінкарнацією Pipe Mania стала Flow Free, де труби замінили лініями. Гра містить кілька режимів, базу з більш ніж 2000 головоломок і динамічну складність.

Flow Free
Flow Free
Price: Free
Flow Free
Flow Free
Price: Free+

Солітер

Не залишили без уваги у Windows 10 і Солітер. Гру хоч і зберегли, але оновили, щоб вона виглядала більш сучасною. Якщо вам не подобається новий дизайн і хочеться просто розкладати карти – заванттажте Solitaire 95.

Додаток містить тільки одну гру в оригінальному оформленні Windows 95, яке пам’ятають олдскульні користувачі.

Rodent’s Revenge

Rodent’s Revenge – вподобана багатьма головоломка, яка вийшла в далекому 1991-му. Гравцеві потрібно взяти під управління мишку і, використовуючи кмітливість і пересувні блоки, з’їсти весь сир, не потрапивши в капкан, та ще й зловити котів на додачу.

Для Android і iOS гра вийшла під назвою Rush, оновлена версія відрізняється кращою графікою і відсутністю кішок.

Rodent Rush - Puzzle Challenge
Rodent Rush - Puzzle Challenge

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я