7 плагінів для браузера, які допоможуть зберегти здоров’я

Робота за комп’ютером не така важка, як видобуток вугілля або будівництво, але й назвати її корисною для здоров’я складно. Брак вітамінів, втрата форми і перенапружені очі – ось «симптоми» офісного працівника. Щоб їх уникнути, досить час від часу робити перерви і виконувати нескладні дії, а що, як і коли робити – підкажуть зручні розширення для вашого браузера. Отже, топ плагінів для підтримки здоров’я.

Water Reminder

Напевно, вам доводилося чути про те, що в день потрібно пити не менше двох літрів води. Насправді цей показник визначається індивідуально, але через сучасний темп життя більшість людей не вживає рідину в необхідній для організму кількості. Виправити цю проблему допоможе плагін Water Reminder, який нагадає вам, що потрібно попити.

Water Reminder
Water Reminder
Developer: Dylan B.
Price: Free

Marinara

Продуктивність працівника і його здоров’я залежать від правильного комбінування періодів активності і відпочинку. Щоб уберегти себе від стресу, нервового виснаження і фізичних ускладнень, пов’язаних з безперервною роботою, встановіть Marinara. Розширення використовує систему Pomodoro, за якою забезпечується максимально ефективне поєднання роботи і відпочинку.

Calm

Calm – це плагін, який виконує відразу дві функції. По-перше, він обмежує доступ до сайтів, які відволікають від роботи (чорний список формуєте самостійно), а по-друге – пропонує зайнятися дихальною гімнастикою. При спробі відкрити улюблену стрічку новин або YouTube на робочому місці ви отримаєте пропозицію подихати і заспокоїтися. Відкрити сайт можна тільки після виконання вправ.

Calm for Chrome
Calm for Chrome
Developer: Calm.com
Price: Free

Screen Shader

Більшість ПК-користувачів під час роботи з браузером у нічний час відчувають біль і печіння в очах, а все через подразнювальний синій спектр. Розширення Screen Shader дозволяє активувати фільтр, який блокує випромінювання і тим самим зберігає ваш зір. Фільтр може вмикатися і вимикатися автоматично за заданими налаштуваннями або вручну користувачем.

DeskAthelete

Постійна офісна робота не дуже корисна для здоров’я, і, щоб знизити її негативний вплив, можна встановити DeskAthelete. Це простеньке розширення нагадає, коли потрібно відкласти в сторону папери і трохи розім’яти м’язи і навіть покаже, як краще це зробити. У базі близько 40 різних вправ.

DeskAthlete
DeskAthlete
Developer: Tauro Software
Price: Free

PostureMinder

Від постави залежить зовнішній вигляд і здоров’я людини. У декого правильна постава вроджена, іншим для її досягнення доводиться постійно займатися і контролювати свої рухи. Саме для другої категорії людей створений PostureMinder. Плагін час від часу буде виводити на екран нагадування про те, що потрібно випростатися і зайняти правильне положення в кріслі. Також передбачені повідомлення про необхідність перерви або прогулянок, які активуються опціонально користувачем.

PostureMinder
PostureMinder
Developer: msherringbone
Price: Free

Healthy Browsing

Просто мастхев для кожного офісного працівника. Healthy Browsing виконує відразу кілька функцій перерахованих вище розширень. Так користувач може налаштувати повідомлення про необхідність попити, трохи розім’ятися, влаштувати перерву для очей і навіть випростатися. Не дозволяйте сидячій роботі погіршити ваше здоров’я і нервовий стан!

Healthy Browsing
Healthy Browsing
Developer: Mihai Cosareanu
Price: Free

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я