8 книг, які допоможуть почати власну справу

Завжди мріяли відкрити власну справу, але не знаєте, із чого почати? Не проблема: сотні і тисячі людей зуміли створити успішний бізнес і не посоромилися написати про це книгу. Нижче ми розповімо про 8 книг, які будуть корисні як початківцям, так і досвідченим підприємцям і керівникам.

«Rework. Бізнес без забобонів»

Автори книги є успішними бізнесменами. Вони створили компанію 37signals, яка розробляє ПЗ. Їхні додатки встановили 3,5 мільйони людей.

Книга розповідає про створення своєї справи з нуля. З її допомогою ви зможете структурувати знання в галузі підприємництва. Автори також намагаються надихнути читача на створення нового проекту, пошук команди й однодумців, а також розширити кругозір. Крім цього, у книзі описано, як з хобі зробити прибутковий бізнес.

«Доставка щастя. Від нуля до мільярда: історія створення видатної компанії з перших рук»

Автор книги – відомий бізнесмен зі США. Директор торгової платформи Zappos.com.

Книга автобіографічна, розповідає про дитинство Тоні Шейа, який вже в ранньому віці виявляв підприємницькі здібності – розводив хробаків і продавав їх товаришам. Згодом хлопець розвинув ці навички і створив власну корпорацію, яку придбала Amazon. Її вартість – 1,2 мільярда доларів.

«Перші 90 днів. Стратегії успіху для нових лідерів усіх рівнів»

Автор книги – професор Гарвардської бізнес-школи Майк Уоткінс, видав кілька робіт з розвитку лідерства та історії.

Відмінний посібник для аматорів у сфері управління. Книга стане помічником для тих, хто хоче зрозуміти, як налагодити роботу в підприємстві і зробити «внутрішній механізм» компанії ефективним і дієвим.

Уоткінс розповідає, як заслужити повагу серед співробітників, досягати поставлених цілей і сформувати команду. Автор стверджує, що фінансові втрати компанії безпосередньо пов’язані з недоброзичливими стосунками в колективі.

«Як стати бізнесменом»

Автор книги – російський бізнесмен Олег Тіньков, голова ради директорів «Тінькофф Банку».

Відмінно підійде підприємцям, які вже почали свою кар’єру. У книзі подано детальну інструкцію того, як розпоряджатися інвестиціями і заробітком. Також під час прочитання ви дізнаєтеся, як мотивувати команду, просувати себе та інші важливі деталі успішного бізнесу.

«Від хорошого до великого. Чому одні компанії здійснюють прорив, а інші ні»

Автор – бізнесмен і аналітик Джим Коллінз, має досвід роботи в найкращих у світі консалтингових компаніях, які займають позиції у «Великий четвірці».

Тут ви знайдете розповіді про успіх спочатку неприбуткових підприємств. Автор висуває кілька теорій, які пояснюють, чому одні компанії гинуть, а інші перетворюються на гігантів. Також Коллінз розповідає про те, що допомагало йому долати кризові ситуації в справах. Перевага книги в тому, що написана вона простою мовою, яку зрозуміють навіть новачки.

«Стратегія блакитного океану. Як знайти або створити ринок, вільний від інших гравців»

Дослідники з Інституту стратегії Блакитного Океану Чан Кім і Рене Моборн привели до успіху не одну компанію.

Книга викладена не по системі «Від нуля до досконалості», тут немає універсальних порад для будь-якого бізнесу, вся увага акцентована на одному питанні – конкуренція. І автори дійсно змогли перевернути погляд підприємців на цей фактор.

«Стратегії теж потрібна стратегія»

Мартін Рівз, Сінха Джанмеджая і Хаанес Кнут видали кілька книг зі стратегічного управління. Усі вони партнери компанії BCG.

Посібник для тих, хто не може зібратися і почати справу. Читач дізнається, як досягти максимального результату і вибрати правильну стратегію розвитку бізнесу. У книзі подано рекомендації, дотримуючись яких будь-яка цілеспрямована людина зможе стати успішним підприємцем.

«Клієнти на все життя»

Автор – Карл Сьюелл, власник великого автодилера в США, якому вдалося збільшити дохід підприємства у 25 разів. Книга видана в співавторстві з Полом Брауном – американським письменником.

Читачу подано детальну інструкцію того, як зробити клієнтів постійними і значно збільшити продажі і прибуток. Головний акцент робиться на якість роботи і сумлінність колективу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я