B&G: Immortals: казуальна різня в давньому Римі

B&G: Immortals – неоднозначний проект, який викликає змішані враження. Гру важко віднести до якогось жанру, тому що вона поєднує в собі елементи платформера, РПГ і навіть слешера. Утім, казуалам вона сподобається. Із чим же їсти B&G: Immortals? Давайте розбиратись.

Рим у найкращі роки

Графічний концепт гри створено в стилі Римської імперії: тут вам і «громадяни», і величні храми, і давньоримські боги. Проект поєднує та інтерпретує по-своєму багато римських міфів і образів: варвари і гладіатори, чума Ареса, гончаки Аїда і легіонери з пілумами. Вийшло непогано і досить атмосферно.

Технічно графіка не ідеальна, але й око не коле. Деякі текстури мильні, часом спостерігаються «незграбні» моделі, а анімації не завжди адекватно відображають дії. Однак це все помітно при уважному вивченні, від якого відволікає динамічна картинка та інші ігрові елементи.

Квести, лут і прокачування

Від РПГ B&G: Immortals взяла більше, ніж може здатися на перший погляд. У грі доступно три класи персонажів – варварка (дальній бій), гладіатор (ближній бій) і маг. Кожен клас має унікальні навички і свій стиль бою, для кожного передбачено унікальні речі.

Лут можна збирати під час проходження, при цьому цікаво виглядає система його прокачування. Речі можна сплавляти з іншим шмотом того ж класу, щоб збільшити їхній рівень. При досягненні максимального рівня в річ можна вмонтувати камінь або інший елемент, який дає додаткові переваги.

Щоб прокачувати персонажа, потрібно проходити квести. Взяти квест можна або на вкладці в меню, або підійшовши до розпорядника. У кінці квесту на гравця очікує сутичка з босом і нагорода у вигляді лута + нагорода від розпорядника.

У B&G: Immortals головне меню нагадує ММО, гравцеві дають вибір: або скористатися іконками, або особисто підійти до коваля, друїда чи квестовода. Виглядає цікаво, хоча сенсу особливого в цьому немає.

Тап-слешер

Тепер про те, що не сподобалося мені, але, можливо, сподобається казуалам. Бойова механіка в грі проста – джойстик, кнопка удару і кнопки унікальних навичок. Система зроблена швидше для видовищності, зачищення рівня – просто серія тапів. Звиклому гравцеві навіть спешл-скіли не потрібні будуть, тому що АІ не відрізняється особливим розумом, а рівень складності змінює тільки цифри завдаваного та отримуваного дамагу.

У грі дійсно є три класи персонажів з унікальним стилем бою, тільки у всіх трьох випадках усе, що потрібно, – постійно тапати. Причому якщо гладіатора ще можуть поранити, то варварку з її метальними сокирами на початкових рівнях зачепити практично неможливо – тотальна анігіляція супротивників.

B&G: Immortals – лайтовий проект з простою бойовою механікою, непоганою графікою і цікавою задумкою. Гра дозволяє залипнути на кілька годин, може, навіть днів, однак після себе не залишає практично ніяких вражень. Для казуального гравця – те, що треба, а ось хардкорним любителям жанру рекомендувати не буду.