П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Функції, які допоможуть прокачати ваш Android TV

Smart TV на базі Android використовують багато власників сучасних телевізорів. Ця система відрізняється зручним і простим інтерфейсом і надає користувачеві широкі можливості для кастомізації і налаштування свого TV. Ми розповімо про ті корисні функції Android TV, про які знають далеко не всі.

Встановлення програм в обхід Google Play

Android TV серед іншого надає доступ до магазину Google Play, правда, відображає там тільки ті програми та ігри, які адаптовані розробниками під вашу ОС. Тим паче, що встановити необхідний АРК-файл можна і вручну.

Для цього знадобиться файл-менеджер, наприклад, «ES Провідник» – доступ до нього відкритий у Google Play прямо з телевізора – і флешка. Через файл-менеджер знайдіть потрібний файл на карті пам’яті і відкрийте.

Майже всі встановлені вручну додатки відкриваються без проблем, але щоб комфортно ними керувати, потрібна комп’ютерна миша або геймпад.

Встановлення програм з ПК

Інсталювати необхідні додатки можна через браузер на ПК. Телевізор, який прив’язаний до вашого профілю, буде видно в списку пристроїв Android у Google Play. Досить вибрати його в контекстному меню при натисненні на кнопку «Встановити».

Це ще один спосіб обійти обмеження вбудованого магазину додатків, оскільки ПК-версія не фільтрує їх за типом ОС. Щоб зробити процес ще простішим, можна просто інсталювати на TV браузер і використовувати веб-версію Google Play.

Голосовий пошук

Більшість пристроїв Android TV укомплектовані пультами дистанційного керування, які мають функцію голосового пошуку. Щоб активувати його, необхідно лише натиснути на кнопку і вимовити фразу для пошуку програми або контенту. Так само можна шукати необхідну інформацію в браузері Chrome.

Сьогодні функції Google Assistant для російськомовних користувачів значно розширені, але локалізовані не всі можливості англійської версії.

Пульт-смартфон

Перемикати канали Android TV можна не тільки за допомогою геймпаду або стандартного пульта, але і через смартфон. Із цією метою Google випустила спеціальний додаток, який дозволить управляти телевізором і навіть набирати пошукові запити.

[appbox googleplay id=com.google.android.tv.remote&hl=ru&gl=ru]

[appbox appstore id1078761166]

Функції Chromecast

Будь-який пристрій на базі Android має підтримку Chromecast. Ця функція дозволяє виводити на екран телевізора картинку зі свого смартфона або ж інформацію з браузера на ПК.

Для роботи зі смартфоном знадобиться спеціальний додаток, а переносити інформацію на комп’ютер можна просто через спільну мережу Wi-Fi.

[appbox googleplay id=com.google.android.apps.chromecast.app&hl=ru&gl=ru]

[appbox appstore https://itunes.apple.com/ru/app/id680819774]

Функція розширення вбудованої пам’яті

Деякі телевізори і приставки на Android TV мають вбудовану пам’ять обсягом у 8 ГБ, чого недостатньо, враховуючи «вагу» самої системи. TV-геймерам навіть 16-ти вистачає далеко не завжди. Щоб вирішити проблему, можна підключити карту пам’яті і прирівняти її до вбудованої, після чого ОС зможе встановлювати на неї додатки і зберігати контент. Головне – не витягувати флешку, після вилучення знову потрібне переналаштування системи.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися