Вівторок, 16 Квітня, 2024

Dark Soul Stickman Legend: слешер на кілька годин

Жанр 2D-слешерів на мобільних платформах є одним із найпопулярніших – чого тільки вартий легендарний Shadow Fighter. Не захотіли вигадувати велосипед і розробники і Dark Soul Stickman Legend, випустивши чергову одноманітну гру.

Страх і морок

Розробники спробували створити похмуру й темну атмосферу готичного середньовіччя. Частково у них це вийшло за рахунок бекграундів рівнів, якісних фонових заставок та епічного музичного супроводу. Розчарувало, що бекграунд для всіх рівнів однаковий, невже так складно було промальовувати 10 картинок?

Протагоніст і елементи броні, а також істоти відображені контрастно: яскраво-червоні/сині/зелені лінії в поєднанні з чорними силуетами. Анімація проста, але зроблена добротно. До якості картинки особливих претензій немає, хіба що в головному меню можна побачити «замилені» текстури броні.

За графіку 7 із 10.

Шматуй, криши, рубай і ріж

Геймплейно Dark Soul Stickman Legend – чистий слешер, протагоніст з непропорційно великим мечем прорубується крізь натовпи ворогів. Динаміка геймплею зашкалює, особливо враховуючи, що проходження кожного рівня обмежено за часом. Правда, всемогутній герой якось слабко в’яжеться з похмурою атмосферою.

Керувати рухом пропонують свайпом (у лівому нижньому кутку), а атаками і прийомами – тапом (у правому нижньому кутку). Оскільки гра 2D, а у головного героя не так багато атак, грати зручно, косяків щодо цього не помічено.

Процес одноманітний – біжимо, потрапляємо у хвилю ворогів, рубаємо всіх на шматки, повторюємо. І так 10 рівнів поспіль, щоб дійти до боса, потім другий розділ і ще 10 рівнів. Істоти одноманітні, час від часу з’являється новий тип супротивників, до якого потрібно пристосуватися. Геймплей бере виключно динамікою, навіть сюжету як такого немає.

Елементи RPG

Щоб якось розбавити вищевикладене, розробники додали систему прокачування, навички, вміння і навіть броню. Маючи достатню кількість монет або каменів, протагоніста можна прокачати до рівня бога. З бронею буде важче: або купуємо за донат, або знаходимо при проходженні.

Ванільна броня майже не відрізняється, стиль промальовування схожий, різниця тільки у формі і властивостях. Різноманітність заготовлена тільки донатерам. Прокачувати навички та вміння варто навіть не стільки заради їхнього поліпшення, скільки через те, що монети витрачати більше нікуди.

Висновки

Dark Soul Stickman Legend – ще один 2D-слешер, який наслідує Shadow Fighter. Гра намагається показати свою особливість і відмінності, але робить це не дуже вдало. Типовий геймплей, типова графіка, типова відсутність сюжету. Годиться, щоб вбити кілька годин часу за рахунок простого управління і динамічного геймплею, на довше навряд чи втримає навіть любителів жанру.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися
<b><font size=5 color=red>Черговий 2D-слешер </font></b>Dark Soul Stickman Legend: слешер на кілька годин