П’ятниця, 12 Липня, 2024

Кращі додатки минулого року

Хоча доля Windows Phone порівняно з Android та iOS зовсім незначна, проте в Україні смартфони Nokia, які й використовують ОС від Microsoft, мають значну популярність. Тож не згадати про WP ми не могли. Які ж додатки на ній популярні?

Папки

Через особливості інтерфейсу Windows Phone на екрані іноді бракує місця для плиток. Додаток «Папки» вирішує цю проблему. Він дозволяє групувати плитки за бажанням користувача на кшталт папок у десктопних версіях Windows. Правда, у першому апдейті Windows Phone 8.1 це вже можна робити засобами самої ОС, проте ця версія системи є далеко не на кожному телефоні.

MSN Погода

Дуже функціональний додаток, що розповість про метеоумови в поточному місці та у світі та надасть точний прогноз на найближчі 10 днів. Головна фішка програми – показування погоди при заблокованому телефоні – доволі зручно, коли треба швиденько глянути, що там надворі.

Social Extension for 4th & Mayor

Довгий час фірмовий додаток Foursquare для WP не витримував жодної критики. Його успішно заміняли програми сторонніх розробників, в тому числі додаток 4th & Mayor. І хоча Foursquare свій фірмовий додаток переробила, розробники Social Extension for 4th & Mayor також піднапружились і видали на-гора покращену версію своєї програми з розширенням соціальних функцій. Тож у нього залишається чимала аудиторія, яка користується такими перевагами, як зручна карта, швидкість роботи та гнучкий інтерфейс.

Adobe Photoshop Express

Редактор зображень на смартфоні – річ дуже важлива. Клацнув знімок, швиденько підретушував – і у Facebook чи Instagram! Adobe Photoshop Express саме і дозволяє це робити. Він вміє вирівнювати горизонт, прибирати червоні очі, виставляти яскравість, корегувати композицію та рівень тіней, накладати фільтри (доступні 20 штук) і одразу відправляти результат в соціальні мережі. І все це безплатно.

Endomondo Sports Tracker

Один з найкращих спортивних додатків не тільки на Windows Phone. За допомогою Endomondo Sports Tracker можна складати персональний графік тренувань, вести статистику, створювати маршрути та ділитись власними результатами. І це для багатьох видів спорту. Дуже корисна річ для тих, хто слідкує за власним тілом.

Folder Play

Смартфони давно вже замінили собою портативні програвачі, але штатні програмні плеєри в більшості випадків залишають бажати кращого. Для WP як заміну часто використовують Folder Play. Як зрозуміло з назви, ця програма вміє програвати музику не тільки з плейлистів, а й відтворювати цілі папки з записами, що набагато зручніше. А простий інтерфейс лише додає приємності в користуванні.

Bookviser Reader

Одна з найкращих читалок електронних книг для Windows Phone. Окрім зручного інтерфейсу, підтримки розповсюджених форматів та гнучкої системи налаштувань, Bookviser Reader також має функцію хмарної синхронізації. Досить непогано як для читалки.

Google One

Єдина оболонка для багатьох сервісів Google. Тут є і пошта, і карти, і пошук, і інші служби. Тож якщо ви активний користуєтесь сервісами пошуковика, Google One буде вам дуже доречним додатком.

Wikipedia

Найпопулярніша онлайн-енциклопедія також має гарний додаток для Windows Phone. Однойменний додаток дозволяє зручно переміщатися сторінками ресурсу, читати статті у зручному форматі, переглядати зображення та здійснювати пошук по більш ніж 100 мовних розділах.

Jack of Tools Pro

Додаток із серії «всього потроху». У Jack of Tools Pro ви знайдете ліхтарик, висотомір, компас, лінійку, секундомір та багато чого іншого. Цей набір інструментів може замінити декілька окремих додатків – у цьому його велика перевага.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися