Неділя, 3 Березня, 2024

Найкращі фільми і серіали лютого

Тиждень мине швидко, і скоро будуть вихідні. Якщо прогулянки і пікніки не для вас, а всі ігри на смартфоні вже пройдені, рекомендуємо подивитися кілька фільмів і серіалів. Найкращі новинки лютого:

Як приручити дракона 3: Прихований світ

Одна з найбільш успішних частин всієї серії «Як приручити дракона». Сюжетно є продовженням перших двох мультфільмів – вікінги і приручені дракони живуть мирно і допомагають один одному, проте над Берком нависає загроза. До острова наближаються численні мисливці на драконів, і, щоб врятувати друзів, знайомим героям доведеться знайти Прихований світ, в якому, за переказами, живуть тисячі драконів.

Влада

Одна з найбільш відомих картин минулого місяця. У фільмі розповідається історію Діка Чейні – найвпливовішого з віце-президентів США. Політична драма покаже, як за допомогою розуму, вміння спілкуватися з людьми і раціонального використання влади можна управляти подіями світового масштабу, залишаючись при цьому «сірим кардиналом».

Лего. фільм 2

Перший фільм LEGO отримав несподіваний навіть для творців успіх і був тепло прийнятий у кінопрокаті, тому студія взялася за зйомки його продовження. Глядачі знайшли цікавою історію про героїв зі знайомого багатьом конструктора, що підтвердили також оцінки ролика про Бетмена у всесвіті LEGO. У другому фільмі головним героям доведеться зібрати команду героїв з різних коміксів і всесвітів, щоб захистити Землю від агресивних прибульців DUPLO. Глибокого сюжету очікувати не варто, але приємне і фанове проведення часу гарантовано.

Аліта: Бойовий ангел

Картина відзнята на основі відомої японської манги. Її екранізацією ще у 2003-му планував зайнятися Джеймс Кемерон, але незабаром почалися роботи над «Аватаром», і про Аліту забули. Цього року картина таки вийшла і, незважаючи на невисокі оцінки критиків, зібрала чималу суму в кінопрокаті. За сюжетом учений знаходить на звалищі пошкоджену дівчину-кіборга, яка не пам’ятає свого минулого. Аліті потрібно зібрати спогади з попереднього життя і попутно знищити кілька поганих хлопців.

Інтерв’ю з Богом

Пол Ашер – журналіст, який тільки повернувся з Афганістану, де писав про бойові дії. Побачене там практично вбиває в ньому віру в справедливість світу і вищий розум, однак після повернення хтось, хто іменує себе Богом, пропонує йому взяти інтерв’ю. Ашеру дають три дні, щоб дізнатися про все, що може розповісти Бог.

Матрьошка

Новий проект від Netflix побудований на «Дні бабака». Головна героїня Надя щовечора вмирає на вечірці на честь свого ж дня народження і щоранку прокидається живою, і так день за днем. Дівчина намагається зрозуміти, як вирватися з цієї часової пастки і чому з нею це відбувається.

Ходячі мерці – 9 сезон

Продовження найбільш популярного серіалу про зомбі-апокаліпсис. Головні герої намагаються відновити цивілізацію після навали мерців, але стикаються з новим кланом – Шептунів. Представники цієї групи носять людську шкіру замість одягу і впевнені, що зомбі-апокаліпсис піде на користь всьому роду людському.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися