П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Мій робочий день. Любов Мікуліч, експерт із зовнішніх відносин Vodafone Україна

Привіт, мене звуть Люба, я працюю в компанії Vodafone Україна та відповідаю за напрямок digital PR. Хочете побачити, як виглядає моя робота?

Любов Мікуліч, експерт із зовнішніх відносин Vodafone УкраїнаГаразд, сьогодні ви проведете разом зі мною цілий день. Так склалось, що це  був понеділок. Ну, нічого, налаштуємось на позитив, і так воно й буде.

Мій робочий день як такий не має початку чи кінця, адже потрібно бути на зв’язку 24/7. Я маю за потреби оперативно знайти відповіді на виниклі запитання колег чи знайти вихід із заплутаної ситуації клієнта. Тому я просто розділяю його на офісний та позаофісний.

Ранок, як і в усіх: будильник, ще сонний погляд на соцмережі, думка про те, що знову лінь робити зарядку, тому відразу перехід до водних процедур. Здавалося б, що це просто.

Та є одна перешкода :)

Головний офіс компанії знаходиться в Києві на Печерську. Дорогою зустрічаються слоники, що, кажуть, на щастя, правда ж?

Будівля офісу розташована на вулиці Лейпцизькій, а далі прямуємо за вказівником.

8 ранку, ми вже тут, і, щоб «увімкнутися» самому, а не лише ПК та всі робочі системи, потрібно, звісно ж, зварити кави. Згадується популярний хештег «but first coffee».

Улюблена чашка з мотиваційними закликами. Мені сподобалось, як один клієнт назвав її «збіркою тостів» :) Дуже влучно сказано.

Робочий процес я розпочинаю не з перевірки пошти, на відміну від колег з інших відділів, а з перегляду всіх площадок компанії в соціальних медіа. Перечитую коментарі, перевіряючи, чи не залишили когось з абонентів без уваги. Також дивлюся на показники ефективності просування постів та резонансні теми новин моніторингу зі згадкою Vodafone й конкурентів. Тоді можна переходити до листів у пошті й новин України та світу задля розуміння ситуації в цілому (привіт, ситуативний контент).

Так виглядає мій стіл. На брендовій кепці бейдж, який я принесла з аукціону з 4G. Усе-таки історичний був день. Ми отримали частоти у двох найчистіших лотах (6-й і 7-й лоти у смугах радіочастот 2510-2520/2630-2640 МГц) вартістю 631 млн грн. Перші запуски 4G плануються у квітні 2018 року, а повноцінне покриття вже в липні, після отримання ліцензії в діапазоні 1,8 ГГц.

Час покреативити, щоб поповнити корпоративну сторінку Instagram новим цікавим постом. І, знаєте, це зовсім не складно, адже в нас «інстаграмний» офіс, кожен його куточок. Достатньо пройтись попідглядати за колегами чи надихнутися краєвидом з вікна. Ось що в мене вийшло сьогодні:

Зазначу одну важливу деталь: перед тим як випустити новину чи пост, обов’язково потрібно взяти дозвіл у кожного, хто потрапив у кадр.

Наш Instagram-аккаунт не містить реклами, інформації про тарифи чи послуги, це чистий lifestyle, бекстейдж усього того, що відбувається всередині великої європейської компанії. Тому він і такий цікавий читачам, тому ми майже щодня отримуємо прохання від них викладати більше онлайн-трансляцій та Stories.

Один із каналів завітав у гості, знімають сюжет.

А мені час на зустріч з колегами з маркетингу. Що робитимемо? – Будемо брифувати агенцію на роботу у 2018 році.

Завжди звіряюся з вказівниками, щоб знайти потрібну переговорку.

Офіс Vodafone Україна

Умовно наш великий офіс – це Україна, а кожна переговорка позначена назвою міста. Також на всіх поверхах є електронні табло, де як на гігантському планшеті можна переглянути розташування та зайнятість кімнат або ж знайти, де саме сьогодні сидить потрібний тобі колега.

А як ваші колеги ставляться до selfie під час наради? :)

Не можу розкрити вам подробиць цієї зустрічі, вона під грифом «цілком таємно».

Попрацювали, можна й піти на обід. Задля безпеки пропускна система задіяна не лише при вході в офіс на першому поверсі, а й на всіх поверхах.

Мій мультипас, як казала Лілу в 5-му елементі. Його вигляд з іншого боку не покажу, бо я не подобаюсь собі на тому фото :)

Краще оцініть, який цікавий ліфт, де кожен може відчути себе зіркою.

Повертаючись на своє робоче місце, неможливо просто так пройти повз цієї панорами неймовірної краси. Хоч бачу цю картину щодня, та захоплення не минає ось уже 2 роки поспіль. Щоразу зависаю хоч би на декілька секунд, щоразу кортить вкотре дістати смартфон, щоб зробити фото.

Я на місці. Тепер потрібно звірити реалізоване з контент-планом, аби дати нові завдання для агентств, скласти план просування важливих для HR вакансій компанії, які ми розміщуємо у Facebook на сторінці Vodafone UA Careers

А далі на мене вже чекають на наступній зустрічі в переговорці Черкаси, будемо обговорювати ідеї відео з 4G.

Сьогодні Максим так гарно вбраний, покажу його ближче ;)

Плідна була зустріч, напрацювали 35 різноманітних ідей. Далі оцінимо їх та виберемо найцікавіші для втілення. Тоді розпочнеться наступний етап – знімальний процес.

Час збиратися додому. Завтра буде новий день, нові ідеї, нові завдання.

Для любителів урбану – фото нічного офісу:

Усі фото були зроблені на смартфон та без застосувань фільтрів для обробки.

Дякую вам за «віртуальну» компанію ;)

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися