П’ятниця, 21 Червня, 2024

Найкращі приховані функції AirPods, про які вам варто знати

AirPods штурмом захопили споживчу аудіоіндустрію та успішно увійшли в величезну кількість кишень. Є ймовірність, що багато їхніх користувачівніколи не намагалися вивчити все, що ці навушники можуть зробити. Ось добірка прихованих особливостей одних з найпопулярніших навушників на планеті, про які ви можете не знати.

Live Listen

AirPods має функцію Live Listen, за допомогою якої ви можете слухати розмову, що відбувається в іншій кімнаті. Ця функція працює незалежно від моделі AirPods. Все, що вам потрібно зробити, це перейти до налаштувань на вашому iPhone, перейти до Центру керування та торкнутися зеленого плюса біля пункту Слух у списку. Це полегшить вам доступ до функції, просто провівши пальцем вниз.

Потім одягніть AirPods, торкніться піктограми Hearing у Центрі керування та натисніть кнопку Live Listen. Це дозволить вам слухати в прямому ефірі. Все, що залишилося зробити, це розмістити телефон у вибраній вами кімнаті. Ця функція може допомогти відвідувати зустрічі, які відбуваються в іншій кімнаті.

Прослуховування дуетом

Це ще одна функція, яка підтримується на всіх моделях AirPods. Ви та ваш друг можете підключити дві пари AirPods до одного iPhone (або iPad), щоб разом слухати музику.

Підключіть AirPods до свого iPhone або iPad (незалежно від програми, у якій ви слухаєте музику), торкніться кнопки AirPlay, а потім торкніться Share Audio. Далі піднесіть AirPods вашого друга до свого пристрою з навушниками всередині футляра та відкритою кришкою. Коли AirPods вашого друга з’являться на вашому екрані, натисніть «Поділитися аудіо».

Це з’єднає його AirPods із вашим iPhone і стане цікавим способом обміну музикою чи іншими медіафайлами.

Siri озвучить повідомлення

Siri може оголошувати всі одержані вами повідомлення і дзвінки у ваших AirPods.

Для повідомлень перейдіть у «Налаштування» > «Сповіщення» > «Оголошення повідомлень за допомогою Siri» та ввімкніть перемикач. Siri оголосить ім’я контакту, а потім повідомлення.

Перейдіть до Налаштування > Телефон > Оголошення дзвінків > Лише навушники для дзвінків. Наступного разу, коли вам хтось зателефонує, Siri оголосить ім’я контакту у ваших AirPods.

Тест на якість прилягання вушних наконечників

Щоб переконатися, що ви отримуєте ідеальні враження від прослуховування, ви можете пройти швидкий тест на підгонку наконечників на вашому iPhone. Це покаже вам, чи ви носите правильний розмір наконечника. Якщо ні, ви можете замінити їх на інший розмір із комплекту.

Перейдіть до Налаштування > Bluetooth і знайдіть у списку свої AirPods. Торкніться піктограми інформації поруч із їхнім іменем і натисніть Ear Tip Fit Test. Натисніть Продовжити, щоб почати тест.

Ваш iPhone відтворить музику, що займе кілька секунд, і повідомить вам, чи підходить вам розмір, який ви носите.

Знайдіть загублені AirPods

Ви можете побачити, де саме знаходяться ваші AirPods (будь-якої моделі), коли ви їх загубите. А якщо у вас є AirPods Pro 2nd Gen, ви також можете знайти їхній зарядний футляр.

Просто перейдіть до програми Find My на своєму iPhone і виберіть AirPods зі списку підключених пристроїв . У ситуаціях, коли ви втрачаєте один бутон (що трапляється надто часто), ви можете окремо клацнути ліворуч або праворуч — залежно від того, який бутон ви втратили. Якщо ви власник AirPods Pro 2, ви можете натиснути зарядний футляр, щоб знайти його.

Ваша програма Find My може допомогти вам двома способами. Він знайде ваші AirPods на карті, що буде корисно, якщо вони знаходяться далеко від вас. Додаток також пропонує опцію «Відтворити звук» під картою, на яку можна торкнутися, щоб ваші навушники або футляр задзвонили голосно. Це допомагає, коли ви перебуваєте на відстані кількох метрів і можете стежити за звуком.

Носіть чохол AirPods як брелок

Деякі з нас, можливо, пропустили петлю для шнурка, представлену в AirPods Pro 2-го покоління. Це незначне оновлення, яке може бути неймовірно корисним. Завдяки цьому AirPods можна прикріпити майже до будь-чого за допомогою петлі. Ви можете закріпити їх на рюкзаку або брелоку. Це хороший спосіб гарантувати, що ви не втрачаєте їх так часто, і є гарним аксесуаром.

Покращуйте звук ваших AirPods

Якщо ви зайдете в «Налаштування» > «Доступність» > «Аудіо та відео» > «Пристрої для навушників» , ви зможете налаштувати музику відповідно до своїх уподобань.

Почніть із увімкнення перемикача для навушників, а потім торкніться «Власне налаштування аудіо». Спочатку ви побачите опцію додавання ваших особистих результатів аудіограми. Їх можна завантажити через програму Камера, Фотографії або Файли. Тест аудіограми показує, наскільки гучними повинні бути звуки, щоб їх почути. Якщо ви не зацікавлені, натисніть «Не використовувати аудіограму» на екрані «Додати аудіограму». Це підкаже вам перейти до наступного кроку процесу.

Тут ви прослухаєте музичні зразки та виберете той, який вам найбільше подобається. Вас попросять повторити тест з іншими зразками. Ця частина визначає, які частоти ви хочете підкреслити, і рівень деталізації вашої музики.

Коли ви закінчите вручну налаштовувати музику, ви можете вибрати автоматичне налаштування з опцій нижче. Вони дозволяють налаштувати аудіо для певної якості (збалансований тон, вокальний діапазон або яскравість) і вибрати, наскільки (легко, помірно або сильно) ви хочете підсилити м’які звуки у своїх піснях.

Виберіть функцію сенсорного керування

Вам не обов’язково дотримуватися стандартних налаштувань дотику AirPods. Після натискання ви можете змінити те, що вони роблять, перейшовши в « Налаштування» > «Налаштування Bluetooth» і торкнувшись маленької піктограми інформації поруч зі своїми AirPods.

Почніть із торкання ліворуч і праворуч і вибору дії, яку вони активуватимуть. Ваші два варіанти: контроль шуму та Siri.

Потім перейдіть у список елементів керування викликами, щоб вибрати, як вимкнути/увімкнути звук і завершити виклики. Ви можете вибрати «Натиснути один раз» (одне натискання) або «Натиснути двічі» (подвійне натискання).

Параметри тут досить обмежені, але це все одно корисна функція.

Увімкніть розмову

Це приховано глибоко в налаштуваннях, і багато хто з нас про це не підозрюють. Ваш AirPodscano автоматично знижує звук вашого вмісту, коли ви берете участь у світській розмові. Щоб змусити їх визначати, коли ви з кимось розмовляєте, перейдіть у «Налаштування» > «Налаштування Bluetooth» і торкніться маленької піктограми інформації поруч зі своїми AirPods. Прокрутіть униз до Conversation Awareness і ввімкніть перемикач.

За матеріалами: Gizmodo

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися