П’ятниця, 14 Червня, 2024

Селфі небезпечніше за акул

Цього року людей, загиблих у пащі акул, виявилося менше, ніж тих, хто смертельно постраждав під час зйомки селфі, наводить свою статистику ресурс Mashable. Люди стають занадто безтурботними, неуважними і найчастіше помирають при падінні, втративши рівновагу: уже зафіксовано чотири подібних випадки.

За даними Mashable, усього в цьому році через селфі загинуло 12 осіб, тоді як причиною всього 8 смертей у світі стали акули. Після падіння головним смертельним фактором у фотографуванні є поїзди, які збивають фотолюбителів. Саме ця безглузда жага відобразити себе на незвичайному тлі змусила адміністрацію парку в штаті Колорадо закрити його для відвідування: люди так і норовили сфотографуватися з ведмедями.

Як приклад смертельного селфі Mashable наводить історію 66-річного японського туриста, який скотився зі сходів Тадж-Махала при спробі зробити знімок на його фоні. Сам чоловік загинув, а його супутниця отримала серйозні травми.

Про небезпеку селфі попереджають навіть державні органи. У Росії, наприклад, міністерство внутрішніх справ випустило пам’ятку, як правильно робити автопортрети. Українська влада поки ще не публікує подібних агіток, але також попереджає про небезпеку селфі-фотографій.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися