Середа, 29 Травня, 2024

Найпродуктивніший цифровий пірат сьогодні (FitGirl) готує по п’ять ігор в день

Нік FitGirl відома в інтернеті випусками своїх перепакованих ігор, що дозволяє людям завантажувати їх з мінімальними витратами зусиль. Крім величезної популярності веб-сайту репакера, існує величезний обсяг продукції, виробленої, як вважається, командою з однієї людини. У жовтні FitGirl перепакувала 157 ігор – близько п’яти відеоігор щодня.

Перепакування від FitGirl існує з 2012 року, але сьогоднішня сцена піратських ігор відрізняється від перших днів інтернету. Там, де колись правили ігри обсягом в кілька кілобайт, в наші дні файли, що досягають десятків гігабайт, не є чимось незвичайним. Навіть зараз не у всіх є велика пропускна здатність інтернету або час, щоб присвятити отриманню сучасних об’ємних релізів.

FitGirl, мабуть, є найвідомішим “репакером” відеоігор у сучасному світі. Відомо, що цей репакер російський за походженням, а на своїх аватарах він використовує схожість з Амелі. Релізи FitGirl зазвичай пропонують все, що потрібно середньому пірату відеоігор: видалений антипіратський захист, менший розмір ігрового архіву, зручніше завантаження через торренти.

З десятками мільйонів відвідувань на місяць торрент-індекс FitGirl є одним з найпопулярніших у світі і тільки зростає в популярності. Частково це пов’язано з популярністю FitGirl, але також і з якістю її релізів.

В останні дні на сайті FitGirl опубліковали “звіт Амелі” за жовтень 2021 року. Це дає унікальне уявлення не тільки про релізи FitGirl, але і про те, що здається майже нездоровою прихильністю до мистецтва перепакування і випуску піратських ігор.

Статистика репаків FitGirl

Тільки в жовтні місяці FitGirl перепакувала 157 ігор, що в середньому становить близько п’яти ігор щодня. Вражаючі 82% цих репаків (128) були новими іграми, в той час як 29 були оновленими назвами.

“Розмір вихідного коду всіх випусків, більшість з яких є ISO-файлами, дорівнює 1370 ГБ (1,33 ТБ), які розпаковуються до розміру 1905 ГБ (1,86 ТБ). Середній розмір розпакованої гри становить близько 8,7 ГБ, в той час як середній розмір становить всього 5,1 ГБ. Медіана тут означає, що половина ігор більше 5,1 ГБ, а інша половина менше”, – розповідає FitGirl.

“В упакованому вигляді ці ігри займають від 698 ГБ до 808 ГБ, залежно від обраних компонентів, що в основному становить половину розмірів випуску сцен. Мінімальний середній розмір перепакування становить близько 4,5 ГБ, в той час як середній розмір становить всього 1,9 ГБ”, – продовжує вона.

Приклади репаків

Найбільшим перевиданням гри, випущеним FitGirl в жовтні, був Conan Exiles: повне видання, яке починалося як файл об’ємом 105 ГБ, але після обробки було скорочено до 45,5 ГБ. Найменшим був КЕЙД ПРАЙМ, який з 730 МБ зменшили до 220 МБ. Однак різниця в розмірах між іграми та їх перепакуваннями може сильно відрізнятися.

“Найгірша ступінь стиснення зафіксована для Disco Elysium: остаточне скорочення (9,5 ГБ –> 7,8 ГБ, збережено тільки 17,9 %), в той час як кращий результат зафіксований для Boomerang X (10,8 ГБ –> 859 МБ), з колосальним обсягом збереженого трафіку 92 %”, – повідомляє FitGirl.

Коли FitGirl отримує релізи і приступає до процесу упаковки, потрібно багато чого зробити. Наприклад, вихідні ISO-файли треба розпакувати, проаналізувати, підготувати і стиснути. FitGirl каже, що загальна швидкість обробки даних становить 63,5 ГБ на день, при цьому швидкість запису зі стисненням становить приблизно половину цієї швидкості.

“Дані показують, що середній час установки перепакованої гри на 16-потоковому ПК з принаймні 16 ГБ оперативної пам’яті становить 4 хвилини 20 секунд, при цьому середній час ще нижче, тобто всього 2 хвилини. Для більш повільних машин (4-потоковий процесор з 8 ГБ оперативної пам’яті) ці цифри складають 9 і 3 хвилини відповідно. Звичайно, є повільні установки (Killing Floor 2 буде вбивати ваш комп’ютер протягом двох годин на 4-потоковому процесорі), але середні показники досить низькі”, – пояснює Фітгерл.

Крім того, якщо у користувачів ноутбук, а не настільний комп’ютер, FitGirl каже, що час установки може збільшитися в 2 рази, але це не єдине вузьке місце.

“Якщо у вас активний антивірус, то помножте час в 1,2-2 рази, але якщо у вас агресивний антивірус, який перевіряє всі дані читання/запису на льоту, то помножте його в 2-4 рази. Так, ви правильно здогадалися, бути дурним дорого обходиться в 2021 році”, – додає FitGirl.

За матеріалами: torrentfreak

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися